Babaannelerin Tercihi Gösterişli Örgü Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel ve en kolay bebek örgü modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Farklı tasarım ile dikkat çeken bebek örgü modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan bebek örgüleri en sevilenler arasında yer alıyor. Sizler de tarzınıza uygun renkleri seçerek bebekleriniz için tasarlayabilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmez olan bebek örgü modelleri en güzel ve en yeni modellerini eklerken kolay yapılabilmesi de özen gösterdik. Sizler de tarzınıza uygun renkleri seçerek boncuk ve çiçek detayları ile süsleyebilirsiniz. Yeni öğrenen hanımların tercihi olan örgüler oldukça şık görünmektedir. Hadi birlikte en yeni ve en güzel örgüleri detaylı şekilde inceleyelim.

En Yeni Örgü Modelleri

Görselde yer alan ceket örgü modeli son zamanların en sevilen ve en güzel modelleri arasında yer alıyor.

En güzel ve en kolay modelleri sizler de pratik şekilde hazırlayabilirsiniz.

Tulum örgü modeli kız bebekler için tasarlanmıştır. El emeğinizi kullanarak bu güzel tulum örgü modelini yapabilirsiniz ve kış aylarında harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

Takım halinde hazırlanmış olan örgü modeli şık tasarımıyla özel günlerde bebeklerinize çok yakışacak.

Yumuşacık hazırlanmış olan  örgü modeli iki renk tercihi elilerek hazırlanmıştır. Sizler de dilediğiniz renklerde bu güzel örgüleri yapabilirsiniz.

Pembe renk hazırlanmış olan yelek örgü modeli ince detayları ile düğmeler ile süslenmiştir.

Ceket örgü modelini sizlerde dilediğiniz renklerde en güzel ve en kolay şekilde yapabilirsiniz.

Anne kız kombinleri olarak görselde yer alan ceket örgü modelini tasarlayabilirsiniz. Seçilen iplik kalitesi oldukça önemlidir.

Farklı Örgü Modelleri