Bahar zinciri örgü yelek modeli yapılışı

Bahar Zinciri Bebek ve Bayan Yelek Şal Akı Örgü Modeli

Bebek yelekleri, bebek battaniyeleri ve bebek elbiseleri örebileceğiniz şip şirin bir örgü modeli. Tabiki daha birçok değişik örgülerdede kullanabilirsiniz. Örülmeside çok zevkli ve gayet kolay bir örnek.

Bahar zinciri örgü yelek modeli

Zincir motifleri ile yapılan bu örgü ile bebek, çocuk örgüleri dışında yetişkinler içinde yelekler ve şallar örülüyor. Göze hoş görünen bu örgü modeli sade ve şık. Uzun zamandır 10 15 dakikalık anlatımlı örgü videoları paylaşıyoruz.

Kadınlar bu videolar sayesinde şal, yelek ve bebek örgüleri yapacakları zamanlar yeni motifler öğrenmiş oluyorlar. Kendileri yeni motifleri öğrendikten sonra yapmış oldukları örgülerle çok güzel kıyafetler elde ediliyor. Bahar zinciri örgüsü 5 ilmek ve 6 sıradan oluşuyor. Videoda 3 motif çıkarılarak anlatılmıştır. 3 motif için 15 ilmek 2 kenar ve 2 tane de ek ilmek olmak üzere 19 ilmek atıp hazırlayıp birinci sıra gidiliyor.

En güzel örgüleri öğrenme fırsatını yakalamak için aşağıdaki videoyu ve diğer anlatımları izleyebilirsiniz.

Bahar Zinciri Örgü Yelek Modeli Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın