Bakmalara Doyamayacağınız Dantel Modelleri

Değerli takipçiler kıymetli hanımlar bugünkü yazımızda sizlere birbirinden güzel harika görünüme sahip ve yapılış olarak da bir o kadar kolay dantel modellerini sunacağız. Sizler için hazırladığımız Bu şahane modeller alışılagelmiş klasiklerin dışında sosyal medyada en çok tıklanan modeller arasında. Sizlerden gelen geri dönüşleri değerlendirerek hazırladığımız yazılarımızda beğeninize sunduğumuz modelleri tamamen sizlerin isteğine göre tasarlıyoruz. Ve sizlere sunduğumuz modelleri beğenip zevkle incelediğinizden mutluluk duyuyoruz. Renk ve desen olarak sadelikten yana olan dantel modellerinin görünüşü gözlerinizi kamaştıracak. Her biri birbirinden güzel Dantel örneklerini sizlerin de kendi el emeğinizle yapabilmeniz için yazımızın sonuna oldukça açıklayıcı bir detaylı anlatım videosu bırakıyoruz. Yapılış olarak oldukça pratik olan modellerimiz aynı zamanda görüntü bakımından gayet şık ve zengin durmaktadır. Böylelikle sipariş usulü ile alabileceğiniz hazır modellerin dışında kendi el emeğinizle hayalinizdeki dantel modelini kendiniz oluşturabileceksiniz. Şimdi dilerseniz bir an önce sizler için ince eleyip sık dokuyarak seçtiğimiz şahane Dantel örneklerini görselleri ile birlikte detaylı incelemeye geçebiliriz.

En Yeni Dantel Modelleri

Yukarıda yer alan dantel modeli el emeğinin en yoğun olduğu modeller arasında yer almaktadır. Sizlerde el emeğinizi sergilemek için bu güzel dantel örneklerini yapabilirsiniz.

Çok severek yapacağınız dantel modeli yılların eskitemediği modeller arasında yer almaktadır. Sizler de çok şık görünen bu dantel örneğini hazırlayarak en yeni modelleri sahip olabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan dantel modelini sizler de yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Kolay Dantel Modelleri

Güzel Dantel Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Sunayla El İşi (Youtube)

Sevgili takipçilerimiz yukarıda detaylı görselleri ile incelediğimiz Dantel örneklerini kendi el emeğinizle yapabilmeniz için yazımızın başında da söz verdiğimiz gibi sizlere gayet açık bir anlatıma sahip dantel yapımı detaylı anlatım videosunu sunuyoruz. Videomuzda sadece sabit bir modelin anlatımı tarif edilmediği gibi genel olarak dantel yapımı konusunda bilgiler verilmektedir tabii ki bu olay her videomuzda olduğu gibi bir model üzerinden anlatılarak yapılmaktadır. Bu sayede videomuz size sevdiğiniz bir modelin yapımını göstermek ile birlikte genel olarak dantel yapım konusunda da fikir sahibi yapacaktır. Hatta daha önce hiç dantel yapmamış bir genç kızın dahi videomuzu izleyerek bir dantel modeli yapması mümkündür. Videomuzu izlerken belirtilen aşırı ince detayları kullanılan malzemeleri kullanılan renklere harfiyen uymak zorunda değilsiniz kendi fikriniz ve tarzınıza yakışacak en güzel dantel modellerini kendinizin seçeceğinden eminiz. Dantel yapımını anlatan detaylı videomuzu izlerken aynı zamanda kendiniz için küçük notlar alıp daha sonra dantel işinin başına geçebilirsiniz. Diğer seçenek olarak ise video ile aynı anda tüm malzemeleri hazırlayıp aynı anda başlayarak video tamamlandığında elinize küçük bir dantel örneği geçmesini sağlayabilirsiniz. Şimdi ise yukarıda paylaştığımız görseller içerisinden seçtiğiniz bir modeli videomuz yardımıyla yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.