Bakmalara Doyamayacağınız Fevkalede İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel ve en yeni iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. Farklı tasarımı ile dikkat çeken iğne oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyaları son zamanlarda en çok tercih edilen modellerdir. Sizler de çok tercih edilen bu modelleri yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan tek renk iğne oyası modellerini sizlerde yapabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız iğne oyası örnekleri görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay olan iğne oyası modeli oldukça güzel görünmektedir. Sizler de detaylı şekilde inceleyerek beğendiğiniz zevkinize uygun olan iğne oyalarını yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyalarına detaylı şekilde göz atalım.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

Siyah tülbent kenarına yapılan renkli hazırlanmış olan iğne oyası en yeni ve en güzel modeller arasında yer alıyor.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyası modeli kaya model ile birlikte hazırlanmıştır. Sizler de bu modeli gala modeller ile hazırlayarak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına yapılan iğne oyası modeli en kolay modeller arasında yer alıyor Sizler de oldukça pratik olan bu modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Sade model seven hanımların tercihi olan iğne oyası modeli şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Çiçekli İğne Oyası Modelleri

Kibar ve Ağır İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

Kaynak: Crochet Everday (Youtube)

Videoda yer alan pırpırların düzgün şekilde yapıldığı ve sizlere sunulduğu iğne oyası modellerini sizler de inceleyerek yapabilirsiniz. Kadınların en çok tercih ettiği kibar modeller arasında yer alan zor yapılan ve ağır tasarımı ile dikkat çeken iğne oyası modellerini sizlerde dilediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz modellerin arasında bu güzel pırpırları ekleyerek farklılık ve zarafet katabilirsiniz. Yeni öğrenenlerin yapabileceği bu modeli sizlere videoda detaylı şekilde sunuyoruz. Sizler de elemenizi sergilemek için bu modeli yaparak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Videoyu izleyerek detaylarına ulaşabilir ve yapmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.