Bakmalara Doyamayacağınız Gösterişli İğne Oyası Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçileri rengarenk tasarlanmış olan birbirinden güzel iğne oyası modellerini bugün sizlerle buluşturuyorum. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyası modelleri en çok tercih edilen modellerdir. Sizler de çeyizleriniz için birbirinden güzel iğne oyası örneklerinin tasarlayabilir ve ortaya harika ürünler çıkarabilirsiniz. Çeyizlere çok yakışan iğne oyası modelleri hediyelik olarak da tercih edebilirsiniz. Hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan iğne oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Şık tasarımıyla dikkat çeken iğne oyası modellerini özel günler içinde hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz bu ürünleri birlikte göz atalım. Sizler de beğendiğiniz modelleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Kolay İğne Oyası Modelleri

Görselde yer alan tülbent kenarına işlenmiş olan iğne oyası modeli tülbent içindeki renklerden tercih edilerek hazırlanmıştır. Pratik ilerleyen bu modeli sizler de çeyizleriniz için yapabilir hediyelik tercih edebilir ve daha birçok alanda kullanabileceğiniz bu modeli özel günler içinde hazırlayabilirsiniz.

Kaliteli iplikler ile hazırlanmış olan iğne oyası modeli çıtı pıtı görüntüsüyle dikkat çekiyor. Sizler de bu güzel modelleri hazırlayabilirsiniz ve günlük kullanımlarda tercih edebilirsiniz. Tek renk tercih etmek istiyorsanız da tek renk iplikler alarak bu güzel ürünleri tamamlayabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyası modelini sizlere sunuyoruz. Hamarat hanımlar kendine güvenen hanımların tercih ettiği iğne oyası örneği en çok tercih edilen modeldir. Hemen yapmaya başlarsınız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Görselde yer alan iğne oyası modeli kahverengi tonları seven kadınların ve kibar model isteyenlerin tercihleri arasında yer alan modeldir. Dilerseniz bu modeli kahverengi tonları iplik seçerek hazırlayabilir ya da rengarenk hazırlayabilirsiniz.

Görselde yer alan iğne oyası modeli hamarat hanımların tercihi arasında Osmanlı kadınlarının en çok tercih ettiği iğne oyaları arasında yer alan bu model çeyizlerinize çok yakışacak. Sizler de çeyizleriniz ve hediyelikler hazırlarken bu güzel modelleri tercih edebilirsiniz.

Gösterişli İğne Oyası Modelleri