Bakmaya Doyamayacağınız Kibar İğne Oyası Modelleri

Kıymetli hanımlar değerli takipçiler bugün sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyaları son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Sizler de çok tercih edilen iğne oyalarını yaparak harika ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Şık tasarımıyla çeyizlerin gözdesi olan iğne oyalarını hazırlayarak değerli çeyiz sandıkları oluşturabilirsiniz. Kadınların gözdesi olan iğne oyası modelleri renkli tülbent kenarına yapılarak modellerdir istiyorsanız motifli modelleri tercih edebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

Görselde yer alan çıtı pıtı görünen iğne oyası modelini sizler de yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. Yeni gelinlerin tercihi olan bu iğne oyası modeli en çok tıklanan modeller arasında yer almaktadır.

Siyah yazma kenarına yapılmış olan iki renkli hazırlanan iğne oyası modeli kibar modeli seven hanımların tercihi olmaya devam ediyor.

Yeni öğrenenlerin bile hemen yapıp bitireceği iğne oyası modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Sade model seven hanımların tercihi olan iğne oyası modeli şık tasarımıyla en sevilen modeller arasında yer almaktadır.

Kırmızı yazma kenarına yapılmış olan kırmızı ve renk tonlarının kullanıldığı iğne oyaları gösterişli modeller arasındadır.

Yepyeni ve Güzel İğne Oyası Modelleri