Bakmaya Doyamazsınız 33 Örgü Bebek Giyim Hırka Yelek Bere Modelleri

Bakmaya doyamayacağınız 33 farklı bebek hırka, yelek, patik, bere, elbise örgü modeli ile karşınıdayız. Sizler için hazırladığımız örgü bebek yelek hırka patik elbise bere modellerine hayran kalacaksınız. Bebekler için en çok beğenilen ve kullanılmaktan vazgeçilmeyen şık örgü modellerini denemenizi şiddetle tavsiye ediyor.

Hobi olarak örgü örmek

Günümüzde ev kadınlarının en büyük zevklerinden biri de örgü işiyle uğraşmaktır. Birçok ev kadını boş vakitlerini örgü yaparak değerlendirmektedir. Bu yapılan örgü modelleri ile gerek süsleme amaçlı gerekse kullanım eşyaları yaratmak mümkündür. Özellikle bebek giyim için atkı, bere, yelek, kazak ve hırka gibi örgüler çokça tercih edilmektedir. Örgü modelleri süsleme amacı güderken soğuk kış havalarında kalın şiş ile kazak, hırka ve eldiven gibi örgü seçenekleri de mevcuttur. Bu örgüler hakkında bilgisi olmayan kadınlar için ise çeşitli dergiler ve kitaplar ile internet üzerinde ve sitemizde ücretsiz videolar da mevcuttur. Sizler de buralardan faydalanarak kendi örgü modellerinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Bakmaya Doyamayacağınız Bebek Hırka Yelek Bere Patik Elbise Örgü Modelleri

Mağazalarda bulamayacağınız şıklıkta harika çiçekli elbise ve yelek örgü modeli.

Kabartmalı üzüm modelli hırka vazgeçilmez örgü modeliniz olacak.

Alışılmışın dışında ki hırka, elbise örgü modeli çok dikkatiniz çekecek.

Mavi hırka bere örgü modeli çok göz alıcı.

Hem erkek hemde kız bebek yelek örgü modeli.

0/3 ay için uygun hırka örgü modeli.

Lastik şiş ile öreceğiniz kolay sıcacık tutan yelek örgü modeli.

Patik örgü modeli çok şık gözüküyor.

Renkli yelek ve patik örgü modelini denemelisiniz.

0/1 yaş tahta düğmeli yelek örgü modeli.

Araba figürlü yelek örgü modeli çok severek hazırlayacaksınız.

Çok Beğeneceğiniz Bebek Hırka Yelek Bere Patik Elbise Örgü Modelleri


Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.