Banyolarınıza Çok Yakışacak Havlu Kenarına İğne Oyası Modelleri

Kıymetli hanımlar çeyizlerinize çok yakışacak banyolarınıza renk renk el emeği göz nuru hazırlanmış iğne oyası modellerini ekleyebilirsiniz. En şık ve misafirliklere uygun olan iğne oyası örneklerini sizler de yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz. Tek renk havlu kenarlarına yapılmış olan rengarenk tasarımıyla dikkat çeken şık ve oldukça güzel görünen iğne oyası örnekleri dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyası örnekleri görenleri kendine hayran bırakıyor. Sizler de bu güzel iğne oyası modellerini yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız iğne oyası modellerini boncuk ve farklı detaylar ile süsleyebilirsiniz. En çok tercih edilen çiçekli iğne oyalarını yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel iğne oyası modellerini herkes pratik şekilde hazırlayabilir. Hadi bu güzel iğne oyalarını detaylı şekilde inceleyelim.

Ağır İğne Oyası Örnekleri

Görselde yer alan mavi ve beyaz tülbent kenarını hazırlanmış olan çiçekli iğne oyası modeli en güzel ve en yeni modeller arasında yer almaktadır.

Çiçekli hazırlanmış olan iğne oyası modeli son zamanların en çok tercih edilen ve en yeni modelidir.

Görselde yer alan havlu kenarına işlenmiş olan pratik ve oldukça güzel görünen iğne oyası örneğini sizler de yapabilirsiniz. Yeni öğrenenlerin tercihi olan iğne oyası modelini kolaylıkla tasarlayabilirsiniz.

Yapılışı hızlı ilerleyen iğne oyası modeli daha model ve çiçek modelleri birleştirilmiştir. Sizler de harika görünen iğne oyalarını yapabilirsiniz.

Sadelikten yana olan kadınların tercihi olan iğne oyası modeli en yeni ve en güzel modeller arasında yer alıyor.

Gösterişli model sevenlerin tercihi olan iğne oyası modelini sizler de boncuk ve pul detayları süsleyerek yapabilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyası modelini sizler de pratik şekilde hazırlayabilirsiniz.

Görselde yer alan havlu kenarına yapılan iğne oyası modelini sizler de yapmaya başlarsanız kolayınıza bitirebilirsiniz.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri