Başörtüsü Havlu Dantel Kenarına Renkli Dutlar Tığ Oyası Modeli

Alışılmışın dışında, tüm sıradan modellerden güzelliği ile kendini fark ettiren renkli dut oya modelinin yapılışı ile hepinize merhaba.

Renkli dut modeli için o kadar çok talepte bulundunuz ki, sizleri kırmamak için modelimizi bir an önce sizlerle paylaşmak istedik.

Bir günde yazmanızın oyasını bitirebileceğiniz kolaylıkta, bir ömür güzelliğini unutamayacağınız kalitede bir oya modeli.

Renkli dut oya modeline başlamadan önce yazmamızın tığ battısını yapmayı unutuyoruz. İkinci sırada dutların yaprağını örüp, üçüncü sırada renkli kısımlara geçiyoruz.

Modelimiz ile mutfakta kullandığımız küçük el havlularımızı süsleyebiliriz. Fırsatını bulmuşken oyamıza bir an önce başlamanızı diliyoruz. Hepinize kolay gelsin.

Renkli ve şirin modeli bizlerle paylaştığı için, Oya ve dantel dünyası’ na youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın