Başörtüsü Havlu Kenarına Çiçekli Tığ İşi Farklı Bir Oya Modeli

Bugün sizlere göz açıp kapatıncaya kadar örebileceğiniz şık fakat çok basit olan farklı çiçekli tığ oyası modeline hazırladık.

Hanımların bu modeli çok tercih etmesinin sebebi oyanın çok kolayca örülüyor olmasıdır. Modeli görür görmez örmek isteyeceğinizden eminiz.

Oyamıza başlamadan önce yazmamızın tığ battısını hazırlıyoruz. Normalde oya örerken tığ ipe bir kere dolanırken bu modelde iki kere dolanmaktadır.

Model düz yazmalara çok yakışmakla beraber oyanın çiçeğine uygun desenli yazmalarda da çok şık durmaktadır. Oyamızın yapılışını aşağıda ki videodan izlemeyi unutmayınız. Elinize emeğinize sağlık.

Binnazın el emeklerine çok şık çiçekli oya modeli için teşekkür ederiz. Siz de destek olmak için youtube kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir