Başörtüsü Havlu Kenarına Çok Zarif Çiçek Motifi İğne Oyası Modeli Anlatımı

Başörtüsü, havlu ve yazma kenarında çok şık duran çiçek motifli bir iğne oyası anlatımı. Yazmalarınızın bu çiçekli oya modeli ile daha şık görüneceğine emin olabilirsiniz.

Çiçekli oya modelleri hem iğne oyası hemde tığ oyası ile yapılan oyalardan birisidir. Ayrıca oya yapımında en çok yapılan modeller çiçekli olan modellerdir.

İlk zamanlarda oya yapmaya başlayan kadınlar doğadaki çiçeklerden esinlenerek model çıkarmaya başlamışlar. Sonradanda bu böyle devam ederek günümüze kadar gelmiş.

Şimdilerde bir çok çiçeğin oyaya uygulandığını hepimiz görüyoruz. Şimdi anlatımını yayınlayacağımız iğne oyası modeli yapımında da bir çiçekten esinlenmiş. Solak oyacıya ait olan modelde farklı renkteki çiçeklerle yazma kenarı süslenmiş. Yazma kenarında çok şık duran bu iğne oyası modelini çok kısa bir sürede öğrenerek yapabileceksiniz.

Eğer siz de yeni model öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kısa kısa videolar sayesinde oyaların yapımlarını öğrendikten sonra kendinizde rahatça yapabileceksiniz.

Çeyizlik yazmalar, mevlüt örtüleri, yazmalar, havlu ve namaz başörtüleri gibi el işlerinin kenarlarını bu şık modelle süslemek isterseniz aşağıdaki videoyu izleyin. En güzel oyaları yapmanız dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir