Başörtüsü Mendil Dantel Kenarına Çiçek Motifli Boncuklu İğne Oyası Modeli

Başörtülerini mendil ve dantel kenarlarını süsleyen boncuklu oya modellerine bir yenisi daha eklendi. Bu boncuklar çiçek açıyor.

Babaannelerimizin ve annelerimizin diye yazdığımıza bakmayın siz. Bu oyaları herkes kullanıyor. Başörtüsü takan herkes iğne oyası yazmalara bayılıyorlar.

Son zamanlarda da ilgi bayağı artmış durumda. Eskiden bir model öğrenmek için başkasının yanına gidip yapılışı öğrenilirdi. Şimdi ise herkesin elinde telefon, giriyor Youtube iğne oyası yazınca yüzlerce model karşısına çıkıyor.

Üstelik bu modellerin hepsi de baştan sona anlatımlı. Yani dememiz o ki artık iğne oyası yapmayı isteyip de bilmeyen kalmayacak. Sadece biraz emek isteyen iş olduğu için sabır etmek gerekiyor sonrası ise çok basit iş.

Acemi kadınlar iğne oyası yapmaktan çekinirler. Yukarıdaki iğne oyası modellerini inceledikten sonra bu düşüncelerinden vazgeçecekler. Bu güzel modelin anlatımını aşağıda bulabilirsiniz, iyi seyirler.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın