Örgü yelek deseni yapılışı

Bayan ve Bebekler İçin Örgü Yelek Deseni

Bayan ve bebekler için görüntüsü muhteşem örgü yelek deseni anlatımı. Şiş işi örgülerde yeni bir anlatım ve yeni bir model.

Bir çok yerde kullanılabilen örgülerin sayısı çok az. Bazı modeller var sadece patikte kullanılıyor bazıları ise sadece yedekte. Şimdi paylaştığımız model yelek, battaniye, hırka gibi bir çok örgüde kullanılabilir. Örgü desenlerini öğrendikten sonra kıyafetlere uygulama kısmı çok kolay. Bundan dolayıdır ki kadın örgüye ilk desen yapılışıyla başlıyor. Motiflerin yapımını bilmeyen hiç birşey öremez. Yeni model öğrenmek isteyen kişiler ise bu işi video izleyerek çözüyor. Ne kadar çok video izlenirse o kadar çok model öğrenme fırsatı yakalıyorlar. Örgü videolarının çoğu da kısa kısa oluyor. Buda modelleri öğrenmek için bir fırsat aslında.

Örgü yelek deseni

Paylaşılan model pembe ve beyaz iplerle örülmüş, özellikle de bebek yelekleri için çok hoş bir örnek. Yapımı şiş işi olan modelde 2 tane şiş kullanılıyor. Herkesin öğrenmesi için de videonun sahibi detaylı bir şekilde göstererek anlatmış. Video İngilizce fakat yapılırken el hareketlerini izlerseniz örgüyü çözersiniz.

Örgü Yelek Deseni Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın