Bebek Battaniye Örgü Modelleri Çok Kamaştırıyor

Sizler için en güzel bebek battaniye örgü modellerini bir araya getirdik. Kış aylarında bebeklerinizi sımsıcak tutacak olan örgüyü hemen yapabilirsiniz. Yenihobi.com  olarak kolay yapılan örgüleri sizlerde bebekleriniz için yapabilirsiniz. Birçok renkte bebek battaniye örgüsünü sizler için ekledik. Yapım aşaması kolay olan örgüleri sizlerde sevdiklerinize hediye olarak hazırlayabilirsiniz. 40 uçurtmalarına damga vuran bebek battaniyelerini annaeanneler yapabilirsiniz.  Çok satan bebek battaniye örgüsüne gelin birlikte detaylı şekilde göz atalım.

Kolay Bebek Battaniye Örgü Modelleri

Kahve tonlarında hazırlanan battaniye örgüsünü hem kız hem erkek bebekleriniz için yapabilirsiniz. Kolay yapılan örgü modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çok gösterişli olan örgüyü hemen yapabilirsiniz.

Kalpli iki renk hazırlanan örgüyü en güzel şekli ile sizlere sunuyoruz. Çok basit ilerleyen örgü modelini görenler hayran kalıyor. Son zamanların en çok satan örgüsünü sizlerde yapabilirsiniz.

Erkek bebek örgü modelini erkek anneleri için yapabilirsiniz. Yapımı basit olan modelini sizlerde hamile anneler için hediyelik olarak hazırlabilirsiniz.

Yıldız model battaniye örgüsünü kullanılan renklerden dolayı kız ve erkek bebekler için yapabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız örgüyü yapıp satabilirsiniz.

Çok kolay olan battaniye örgü modelinde ne şiş ne tığ kullanmadan elinizle kolayca yapabilirsiniz. Renkli tercih edilen battaniye örgüsünü sizlerde yapabilirsiniz.

Tek renk yapılan 1 günde bitecek kadar pratik olan battaniye örgü modelini sizlerde en güzel şekilde süsleyerek yapabilirsiniz.

Çok satış yapan battaniyeler arasında elle yapılan pofuduk modeller yer almaktadır. Sizlerde örgü yapmaya bilmeseniz bile harika görünen battaniyeleri yapabilirsiniz.

Yeşil renk tercih edilen edilen örgüyü anneler çok beğeniyor. Farklı model arayan hanımlar için çok uygun olan bebek battaniye örgü modelini sizlerde yapabilirsiniz.

El emeği göz nuru hazırlanan örgü modelinde yer alan renkler oldukça uyumlu gözükmektedir.

Sarı tercih edilen örgüyü sizlerde tek renk yaparak kullanabilirsiniz. Son zamanların en gözde modeli olan ponpon battaniye örgüsünü sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Yeni torunu olacak babaanneler bu modeli sizler için hazırladık. Görselde yer alan battaniye örgü modelini torunlarınız için hediyelik hazırlayabilirsiniz.

Parçalı şekilde hazırlanan yıldız model battaniye örgü modelini ayrı ayrı yapıp daha sonra birleştirebilirsiniz.

Renkli yapılan örgüyü sizlerde en güzel şekilde süsleyerek kullanabilirsiniz.

El emeği göz nuru hediyelik örgüleri sizlerde hazırlayarak maddi gelir elde etmek için bile satabilirsiniz. Youtube’de tıklanma rekoru kıran örgü modellerini sizlere sunuyoruz.

Geçmişe götüren örgü modellerini naftalin kokan anneler sizler için hazırladık. Geçmişten günümüze modası hiç bitmeyen geçmişe özle duyduğumuz örgüyü sizlere sunuyoruz.

Şeker pembesi renk tercih edilen örgü modelini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolay şekilde bitirebilirsiniz.

Beyaz renk en çok tercih edilen battaniye örgüleri arasında yer almaktadır. Sadelikten yana olan annelere battaniye örgü modelini tercih edebilirsiniz.

Kahve renk tercih edilen örgü örneği 2023 yılında en çok tercih edilen renkler arasında yer almaktadır.

@elemegiorgülerim Instagram hesabından kolay yapılan örgü modellerinin model alabilirsiniz. Veya sipariş oluşturabilirsiniz.

Beyaz battaniye örgüsü kullanışlı olmaması rağmen oldukça şık görünmektedir. Bebekli annelerimiz beyaz battaniye örgüsü kirlenmesiyle meşhur olmuştur.

En şirin örgüyü en güzel şekli ile sizlere sunmaya devam ediyoruz. Kolay yapılan modeli yeni başlayanlar bile yapabilirsiniz.

El Emeği Bebek Battaniye Örgüleri

İki Şiş ile Basit Battaniye Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Tülay’ın Marifetli Örgüleri (Youtube)

Videoda yer alan bebek battaniye detayları ile hamile annelerin çok hoşuna gidecek. Farklı görünen battaniye örgü modelini sizlerde yapabilirsiniz. Sezona damga vuracak olan örgüyü yaparak maddi gelir elde etmek yapıp satabilirsiniz. El emeği göz nuru battaniye örgü modelini sizlerde hemen yapabilirsiniz ve hediye edebilirsiniz. Videoyu izleyerek detaylarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.