Bebek Ceket ve Tulum Örgü Modelleri Çok Sattı

Farklı detayları sizlerin beğenisini kazanacak olan örgü modellerini en güzel şekilde sizlere sunuyoruz. Bebek örgüleri arasında en çok tercih edilen ve sımsıcak tutacak olan örgüyü yapabilirsiniz. Çiçekli ve boncuklu yapılan örgüleri şapka, atkı, yelek, kazak örgüleri en güzel şekilde süsleyerek kullanabilirsiniz. Tek renk yada renkli yapılan örgü modellerini kullanılan iplikler duruşunu etkilemektedir. Çok kolay yapılan örgü modellerini yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz. Elinizin uygunluğuna göre tercih edeceğiniz ipliğe göre şiş numaralarını istediğiniz numarada tercih edebilirsiniz. Misineli şişler kullanım açısında daha kolaylık sağlayacaktır. Bebek örgü modellerinde kullanacağınız ipliklerinde bebe yünü iplik olmasına dikkat etmelisiniz. Bebek örgülerinde kullanacağınız ipin 1 sınıf olması da örgü modellerinin duruşunu ve kalıbını oldukça etkilemektedir. Gelin birlikte hem kullanışlı hem kolay örgü modellerine göz atalım.

En Yeni ve Şirin Örgü Modelleri

Takım halinde hazırlanan ceket örgü modelini sizlerde kolay şekilde yapabilirsiniz. Yelek ve ceket örgüsünü çok yakışan örgüyü en güzel detaylar ile süsleyebilirsiniz.

Erkek bebek yelek örgüsünü sizlerde düğme detayları ekleyerek süsleyebilirsiniz.

Erkek bebek örgüsünü mavi tercih edebilirsiniz.

En kolay ve güzel ceket örgü modellerini hem kız hem erkek bebekleriniz için yapabilirsiniz.

Şirin yelek örgüsünü sizlerde tek renk yapabilirsiniz. Dilerseniz düğme detayı ve kurdele detayı ekleyebilirsiniz.

Çizgili örgüyü kolay ve renkli şekilde yapabilirsiniz. En yeni örgü modelleri arasında harika görünen model yer almaktadır.

Tavşanlı yelek örgü modelleri sarı tercih edilerek hem kız hem erkek bebekler için yapabilirsiniz.

Taraftarı olduğunuz renkleri seçerek örgü modellerini yapabilirsiniz.

Kolay Örgü Modelleri

Tulum Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Katalogu (Youtube)

Videoda yer alan şortlu tulum takımını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tulum için 3.5 numara şiş kullanıldı. Antipling ip ile 100 gram yani 250 m ip ile yapılmıştır. Hem alt kısmı düğmeli hemde yaka kısmının arka tarafı düğmeli rahat kullanıma gayet uygundur. Çok şirin görünen tulum modeli 6 ay 1 yaş için uygundur. Patik örgüsü ile birlikte set şeklinde hazırlanmıştır. 20 ilmek hazırlanan şişe a kısmından örülmeye başlanacaktır. Bütün ilmekleri düz örerek haroşe çizgisi oluşturulacaktır. Ön yüzde arka yüzde aynı şekilde devam etmektedir. Sizler arka tarafı ters de tercih edebilirsiniz. En son ise düğme deliklerini açarak devam ediyorsunuz. Videoyu izleyerek detaylarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.