Bebek Patik Örgü Modelleri

Kış Aylarının En Sevilen Bebek Patik Örgü Modelleri

Kış aylarının en sevilen bebek patik örgü modelleri ile karşınızdayız. Havalar gerçekten buz gibi oldu. Büyükler de dahil olmak üzere çocuklarımız için tehlikeyi çağrıştıran bu soğuk havalar hastalığın habercisi oluyor. Bundan dolayı da önlemimizi almamız gerekiyor. Öncelikle geçmişten günümüze bildiğimiz gibi ayaklarımızı sıcak tutmamız gerekiyor. Bebeklerimiz için de bol bol patik örmemiz gerekiyor. Biz de bunu göz önünde bulundurarak birbirinden güzel bebek patik örgü modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu bebek patik örgü modellerine bir göz atalım, ne dersiniz?

Soğuk Havalardan Koruyan Bebek Patik Örgü Modelleri

Bebek Patik Örgü Modelleri

En sevilen bebek patik örgü modellerinden biriyle başlamak istiyorum. Bu mavi bebek patik örgüsü hem bebeğinizin ayağını sıcacık tutacak hem de sizler için örmesi bir o kadar da basit olacak. Dilerseniz bu modelin yapılışı hakkında YouTube’dan videolu bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Örgülere eklediğimiz detaylar onları farklı kılan detaylar oluyor. Görselde gördüğünüz düğme detayı da bunlardan biri. Düğmesiz sıradan bir örgü iken bu detay ile daha da farklılaşmış.

Bebek Patik Örgü

Çapraz bebek patik örgü modelini ben her gördüğümde aşık oluyorum. Çapraz patik modelleri ayakta çok tatlı duruyor çünkü.2019 yılında bu işten para kazanan hanımların en çok sipariş aldığı model bu model oldu. Siz de bu modeli gönül rahatlığı ile örebilirsiniz. Dilediğiniz renklerde ve dilediğiniz düğme detaylarını kullanarak daha hoş bir görüntü de elde edebilirsiniz.

Bebek Örgü Modelleri

Su yeşili bebek örgülerinin vazgeçilmez rengi. Bir renk ancak bu kadar bebek örgü modellerine yakışabilir. Sizin de çok seveceğiniz bu örgü modelini mutlaka çocuğunuz için örmeniz gerekir. Kısa değil de uzun patik seven ve isteyen bayanlar bu modeli göz önünde bulundurmalılar.

En Çok Sipariş Alan Bebek Patik Örgü Modelleri

Örgü blank Örgü Modelleri blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.