Bebek ve Bayan Yeleklerinde Kullanılan Ajurlu Örgü Modeli

Örgü Ajurlu Yelek Örneği

Bebek ve bayan yeleklerinde kullanabileceğiniz ajurlu örgü modeli yapılışı. Bu modeli hepiniz çok beğenecek ve öğrenmek isteyeceksiniz.

Yeni hobi sitesinde şimdiye kadar paylaşılan onlarca yelek modeli gördünüz. Bunlardan bazıları da ajurlu örgü modeliyle yapılan yeleklerdi. Şimdi onlara bir yenisini daha ekliyoruz. Bebek, çocuk ve bayan yelekleri gibi örgülerde tercih edilen ve ismi ajurlu yelpaze modeli diye adlandırılan bir örnek. Örgü modeli başlangıcından sonuna kadar şişle örülüyor. Soğuk olan günlerde kadınlar örgüyle daha çok uğraşıyor. Bu yıl soğukların erken gelmesiyle birlikte örgüyle uğraşanların sayısı da artmış durumda. Eskiden orta yaş üstü kadınlar örgü örerken şimdi genç yaşlı demeden herkes örüyor. Ayrıca gençler de en az yaşlılarımız kadar güzel örnekler çıkarabiliyorlar.

Örgü Ajurlu Yelek Modeli

Örgü örmek giderek basitleşiyor. Çünkü her modelin anlatımı dakikalar içerisinde anlatılabiliyor. Bu model anlatımı için ise ayrılan süre sadece 21 dakikadır. Bu süre sonunda motiflerin nasıl çıkarıldığını öğrenmiş olacaksınız. Model hakkında sorularınızı yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Şık örgüler örmeniz dileğiyle kolay gelsin.

Örgü Ajurlu Yelek Modeli Yapımı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın