Badem örgü yelek modeli yapılışı

Bebek ve Çocuk Yelekleri İçin Badem Örgü Modeli

Bebek ve çocuklar üşümesinler diye onlara doğal yönden yelek yapacaklara badem örgü modeli. Motifleri çok beğenilen bu örgünün Türkçe videolu anlatımı.

Badem örgü yelek modeli

Bu aralar örgülerle ilgilenenlerin sayıları çok fazla. Havaların kötü gitmesiyle beraber kadınlar evde oturup örgüyle uğraşmaya başladılar. En çok örülen örgüler arasında bebek ve çocuk örgüleri bulunuyor. Bunlar örüldüğü zamanda hep aynı motifleri kullanmamak için kadınlar yeni motifler arayışındalar. Badem örgü modeli bir çok kadın tarafından bilinen ve her türlü örgüye uyumlu bir modeldir. Bilmeyenler için Nesrin hanım tarafından anlatılan örgü videosunu yayınlıyoruz. Videoda badem örgü motiflerinin yapımı hakkında tüm bilgilere yer verilmiştir.

Bebek Yeleklerinde Kullanılan Bazı Motifler

Paylaşılan 4 tane model bebek yeleklerinde en çok kullanılan ve sevilen motiflerdir. Badem örgü modelini aşağıdaki videodan izledikten sonra onlara da göz atabilirsiniz.

Çocuk ve Bebek Yeleklerinde Kullanılan Badem Örgü Modeli

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

“Bebek ve Çocuk Yelekleri İçin Badem Örgü Modeli” için bir yorum

Bir cevap yazın