Bebek Yelek Örgü Modeli

Hayran Kalacağınız Minik Ters Kalpler Bebek Yelek Örgü Modeli Yapılışı

Bugün hayran kalacağınız bir bebek yelek örgü modeli ile karşınızdayız. Detaylı anlatımlı örgü bebek yelek modeli yapılışı arayışında olanlara, minik ters kalpler motifleriyle yapılan harika bir örnek daha.

Bebek Yelek Örgü Modeli

Çok güzel cici bir bebek yelek örgü çalışmasıyla beraberiz. Örerken sizi mutlu edecek güzel çalışmalardan biri. Severecek öreceğiniz bebek yelek örgü örneğinde bulunan kalpler sevimli görünüyor. Bu güzel bebek yelek örgü modeli 1 1-5 yaş çocukların giyebileceği ölçülerle anlatılmıştır. 1.5 yumak civarı yün ip gitmiştir. Bebek yelek örgü modeli yarım kolludur ve az uzun yapılırsa hırka da olabilir. 37 cm boyu ve 30 cm ise boyudur. Kol boyu ise yakadan 20 cm ve kol ağzı ise 11 cm dir. Bu bebek yelek örgü modeli yeni yürüyen çocukların üzerinde harika duracaktır. Bu bebek yelek örgü modelini büyük de çalışabilirsiniz. Çok tüylü olmayan bebekler için yün ve 3 numara şiş ile 87 ilmek haroşa başlanır.

87 ilmekten sonra yaka yapmaya başlıyor. Haroşa hep düz yönden örülüyor. Bu şahane bebek yelek örgü modelinin detaylı anlatımına sayfanın altındaki videodan ulaşabilirsiniz.

Minik Ters Kalpler Örgü Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

“Hayran Kalacağınız Minik Ters Kalpler Bebek Yelek Örgü Modeli Yapılışı” için bir yorum

Bir cevap yazın