Bebekler için Tasarım Harikası Örgü Modelleri Sizlerle

Merhaba hanımlar sizler için tasarlamış olduğumuz birbirinden güzel bebek örgü modellerini sizlere sunuyoruz. Oldukça pratik olan tığ bebek örgü modellerini sizler de yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan bu güzel örgüleri kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen örgülerini sizler de yaparak Instagram sayfalarınızda sergileyebilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımları tek renk örgüleri önerirken gösterişli model sevenleri rengarenk yapılan örgüleri öneriyoruz. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay olan bu güzel örgü modelleri sadeliği ile dikkat çekiyor. Sizler de bu güzel ve sade örgüleri yaparak günlük ve özel günlerde tercih edebilirsiniz. Hayran kalacağınız örgü modellerini detayları ile süsleyebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerini inceleyelim.

En Kolay Örgü Modelleri

Görselde yer alan set halinde hazırlanmış olan örgü modeli en çok tercih edilen modellerdendir. Sizler de elemenizi kullanarak bu kabartmalı örgü modelini yapabilirsiniz.

Sade model seven hanımların tercihi ol ön ceket örgü modeli patik ve şapka örgü modelleri en kolay modellerdendir.

Kış aylarına doğacak torunları olan anneanne ve babaanneler görselde yer alan battaniye örgü modelini yaparak en trend ürünleri torunlarınız için tasarlayabilirsiniz.

Kazak örgü modeli fiyonk detayı ile süslenmiş ponponlar ve farklı figürler eklenerek hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel modeli hemen yapmaya başlarsanız kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Süveter örgü modeli farklı renk tasarımıyla hazırlanmıştır. Erkek bebek için tasarlanan bu süveter örgü modelini farklı renkler tercih ederek kız bebekler için yapabilirsiniz.

Görselde yer alan farklı figürlerin hazırlanmış olduğu el örgüsü ürünleri ceket yelek kazak patik birçok örgü üzerine ekleyerek daha güzel ve daha gösterişli hale getirebilirsiniz.

Gösterişli Örgü Modelleri