Bebekleri Sımsıcak Tutacak Örgü Modelleri

En çok tercih edilen bebek örgü modellerini özenle bir araya getirdik. Çok kolay yapılan örgüleri sizlerde en güzel şekilde süsleyerek tercih edebilirsiniz. Yelek, atkı, bere, ceket örgü modellerinin en yeni olanları sizler için hazırladık. Gösterişli olan örgüleri sizlerde soğuk kış ayları tercih edebilirsiniz. Hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz. Yapımı basit olan örgü modellerini yeni başlayan hanımlarda yapabilirsiniz. Yenihobi.com  olarak  dilediğiniz renk ve desende daha önce hiç görmediğiniz örgü modellerini yapabilirsiniz. Gelin birlikte harika örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Örgü Modelleri

En güzel bebek örgüsünü sizlerde kolay şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz aynı modeli yelek ve kazaklara uygulayabilirsiniz.

En yeni örgüyü yaparak kış aylarında tercih edebilirsiniz. İki renk yapılan örgü modelini ponpon detayı ile yapabilirsiniz.

Set şeklinde hırka, yelek, kazak, patik örgülerini yapabilirsiniz. Fırfırlı örgüyü detaylı şekilde hazırlayabilirsiniz.

Tek renk yapılan örgüler yerine iki renk örgü modellerini tercih edebilirsiniz.

Yapım aşaması basit olan örgü modelini sizlere sunuyoruz. Fırfırlı şapka, şort, patik örgü modelini beyaz yaparak hem kız hem erkek bebeklerinize yapabilirsiniz.

Yeni başlayan hanımlar bile bu şahane örgüyü yapabilirsiniz.

Soğuk kış aylarında bebeklerinize örgü modellerini yaparak giydirebilirsiniz.

Farklı model arayanlar en yeni örgüyü sunuyoruz. Hamile annelere hediye olarak örgü modelini yapabilirsiniz.

Renk renk patik örgü modellerini yaparak bebekleri olan annelere hediye edebilirsiniz. En güzel patik örgülerinin yapımı çok basittir.

Beyaz prenses model elbiseyi boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz. Yapım aşaması basit olan örgü modellerini sizlerde yapabilirsiniz.

Amigurumi örgüsü hem çok sağlıklı hemde çok şirin gözükmektedir.En güzel örgü modellerini el emeği göz nuru hazırlayabilirsiniz.

Fiyonk detayı örgü modeline çok yakışmıştır. Ceket örgüleri arasında en çok satan modeli yaparak maddi gelir elde edebilirsiniz.

Yelek örgüsünde yer alan ponpon detayları çok güzel görünmektedir. En yeni yelek modelini torunlanıza yapabilirsiniz.

Yelek örgü modeli pembe ve sarı yapılmış. Boncuk ve düğme detayları ile örgüleri süsleyebilirsiniz.Kabartmalı kalpli detay çok güzel görünmektedir.

Tulum örgü modeli set şeklinde hazırlanarak tercih edilebilir. Fırfırlı detayları çok güzel görünmektedir. İnci detayı ile sizlerde en yeni örgüleri süsleyebilirsiniz.

Ceket örgüsü sizlerde fiyonk detaylı ile yapabilirsiniz.Pembe renk yapılan örgüyü iki renk yaparak da tercih edebilirsiniz.

Erkek bebek örtüsü çiçeklerle hareket kazandırılmıştır. Kolay yapılan örgü çok şık görünmektedir. Görselde yer alan örgüyü hem kız hemde erkek bebekleriniz için tercih edebilirsiniz.

Tulum örgüsünü sizlerde pembe ve mavi renkleri birlikte kullanarak set halinde hazırlayabilirsiniz. Instagram’da en çok tıklanan örgüyü sizlerde yaparak sayfanıza ekleyebilirsiniz.

Çilek model ceket örgüsünü yaparak iplik detayları ile sizlerde yapabilirsiniz. Çok kolay yapılan modelleri sizlerde yapabilirsiniz.

El örgüsü hediyeler en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sizlerde detaylarına hayran kalacağınız örgü modellerini yapabilirsiniz. En yeni örgüleri yapabilirsiniz.

Tek Renk Örgü Modelleri

Tek Renk Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Örgü Sepetim Fulya Karslıoğlu (Youtube)

Krem renkte tulum örgü modelini sizlere sunuyoruz. Krem renkte hazırlanan örgü modelinde 4 yumak ip kullanıldı. 1 yaşa uygun iplik tercih edilerek yapılmıştır. Lüks minnoş iplik ile yapılmıştır. Çift kat örgü ile yapılmıştır. 5 numara şiş kullanıldı. Elinize uygun olarak şiş tercih edebilirsiniz. En önemli detay bebek ipi olmasıdır. Kapüşon dan itibaren 60 cm katlanma yerine kadar ise 65 cm dir. Renk numarası 99064 tur. Instagram’da en çok sipariş alan örgüyü sizlerde yaparak satabilirsiniz. Ayağından başlayarak yapıyoruz. Detaylarını videoyu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.