Bebeklerinize Çok Şirin Örgü Modelleri

Bebeklerinizi sımsıcak tutacak olan örgü modellerini sizler için ekledik. Yenihobi.com  olarak çok farklı modellerin yer aldığı yazımızda kolay yapılan bebek örgü modelleri yer almaktadır. Patik, ceket, yelek birçok örgü modelini inceleyerek yapabilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak olan örgülerini özenle derledik. Gelin birlikte en yeni ve güzel bebek örgülerine detaylı şekilde göz atalım.

En Yeni Bebek Örgü Modelleri

Yelek örgü modeli tek renk tercih edilmiştir. Sizlerde kolay olan örgüyü hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede bitirebilirsiniz.

Ceket örgü modelini erkek bebekleriniz için yapabilirsiniz. Farklı renklerde tercih edebilirsiniz.

Kız bebek ceket örgüsü düz örgü modelleri arasında en çok tercih edilendir.

Yelek örgü modelinin yapımı oldukça kolaydır. Sizlerde dilediğiniz renklerde örgü modelini yapabilirsiniz.

Şapka ve patik örgüsünü kış aylarında kullanmak için yapabilirsiniz.

Düz örgüleri son zamanların en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır.

Yelek ve patik örgü modeli set şeklinde hazırlanmıştır. Sizlerde en güzel örgü modellerini zevkinize göre yapabilirsiniz.

Süveter örgüsü yapımını sizlere sunuyoruz. Erkek bebek için tasarlanmış olan örgüyü farklı renklerde seçerek kızlarınız için yapabilirsiniz.

Ponpon modelli örgü modeli en çok satanlar arasında yer almaktadır.

@tasarimhobim Instagram hesabından en yeni örgü modellerini sipariş oluşturabilirsiniz.

Tulum örgüsü en çok sevilen ve örgülen modeller arasında yer almaktadır.

Tek Renk Ceket Yelek Örgü Modelleri

Basit Örgü Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Nuranın Örgü Dünyası (Youtube)

Videoda yer alan örgü modelinin yapımında 2 renk himalaya marka bebe yünü ve 3.5 numara tunus tığı kullanılmıştır. Tunus işi örgü tekniği ile fıstıklardan oluşan bir model yapılmıştır. Fıstıklı tunus işi örgü modelini sayılarını değiştirerek tüm bebek örgülerinize uyarlayabilirsiniz. Videoda tüm yapım aşamaları gösterilmiştir sizlerde videoyu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay Gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.