Beğeni Abidesi Tığ İşi Mor Renk Eldiven Modeli

Bu yazımızda sizlere Beğeni Abidesi Tığ İşi Mor Renk Eldiven Modelini sunmak istedik. Siz söyleyin bu model beğenilmeyecek gibi duruyor mu hiç? 🙂

Eğer siz de tığ işi mor renk eldiven modelini beğendiyseniz modelimizi tanıtmaya başlayalım.

Beğeni Abidesi Tığ İşi Mor Renk Eldiven Modeli için ince angora ip kullanmalısınız. Bu modelin yapımında iki buçuk numara tığ kullanılması gerektiğini de unutmayın. Yelpaze model olarak da geçen eldivenin uzunluğu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Tığ İşi Mor Renk Eldiven Modeline 48 zincirle başlamalısınız. Hem çok şık hem de oldukça kullanışlı bu eldiven modeli istediğiniz her an sizleri soğuktan koruyacak nitelikte emin olabilirsiniz.

Modelin ayrıntılı anlatımını Lale Can Hanım’dan aşağıdaki video aracılığıyla izleyebilirsiniz. Lale Hanıma bu güzel model için çok teşekkür ediyoruz. Kanalına abone olup videoyu beğenmeyi unutmayın. Yorumlarınızı bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

 

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın