Beğeni Rekorları Kıran 54 Farklı Bebek Örgü Modeli

Anneler olarak bebeklerimiz için en iyisini istiyoruz hepimiz. İşte bu yüzden sizlere beğeni üstüne beğeni alan 54 bebek örgü modelini derledik.

Bu modeller arasından istediğiniz modeli seçip bebeklerinize harika hırkalar örebilirsiniz. Ya da tatlı mı tatlı gösterişli mi gösterişli yelekler arasından seçim yapıp bebeğinizi el emeğiniz göz nurunuz yeleklerden herhangi birisiyle ısıtabilirsiniz.

Hepimiz bebeklerimize oldukça düşkünüz. Birbirinden farklı bebek örgü modelleri arasından en iyisini seçmek isteriz hanımlar. Emin olabilirsiniz ki bu modellerden hangisini seçerseniz seçin en iyisi sizin bebeğinizin üzerinde olacak. 🙂 Beğeni üstüne beğeni alan bebek örgü modellerini tek renk örgü ipiyle örebileceğiniz gibi farklı renk ipleri bir arada kullanarak da örebilirsiniz. Hırka örgü modellerini bir bütün halinde şapkalı yapabilirsiniz. Ya da şapkayı ayrı olarak da düşünebilirsiniz.

Ördüğünüz yelek ve hırka modellerine bebek patiğini de eklemeyi unutmayın. Bu modellerle ortaya çok şık takımlar çıkarabilmek mümkün.

Dilerseniz şimdi galerimizden sizler için seçtiğimiz beğeni üstüne beğeni alan 54 bebek örgü modellerini inceleyin. Çıkardığınız modelleri bizimle paylaşıp değerli yorumlarınızla katkıda bulunursanız çok seviniriz.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi, iğne oyası ve dantel örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir