Beğeni Rekorları Kıran Havlu Kenarı İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Düğün sezonun gelmesi ile çeyiz hazırlıkları hızlanmaya başladı. Çeyiz ve bohçalarınız için kullanabileceğiniz mükemmel güzellikteki oya modeli ile karşınızdayız. Beğeni rekorları kıran iğne oyası havlu kenarı modelinizi gören herkesin sizden örnek isteyeceğinden emin olabilirsiniz.

İlk bakışta zor gibi görünen modeli aşağıda yayımladığımız videodaki akıcı ve anlaşılır anlatım sayesinde kolaylıkla örebilirsiniz.

Modele 4 sıra zürafa yaparak başlıyorsunuz. Üst sıraya geçince modelin kurulumuna başlıyorsunuz. İğne Oyası modelini sadece havlu kenarında değil namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz.

Bu model ile hazırlayacağınız havlu kenarlarını namaz örtülerini iyi günlerde kullanmanızı diliyoruz. Hepinizin eline emeğine sağlık.

Marifetli eller’e güzel model için çok teşekkür ederiz. Destek olmak amaçlı youtube kanalına abone olmayı unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.