Beğeni Rekoru Kıran Harika Lif Örgü Modelleri

Sizler için en güzel ve gösterişli lif örgü modellerini özenle bir araya getirdik. Yenihobi.com olarak detaylarına hayran kalacağınız farklı tasarımı ile dikkat çeken örgüleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlerinizde mutlaka olması gereken ve herkese hitap eden lif örgüsüne sahip olmak için yazımızı mutlaka incelemelisiniz. Gelin birlikte en güzel lif örgü modellerine göz atalım.

En Güzel Lif Örgü Örnekleri

İki renk tercih edilen örgüyü sizler dilediğiniz kadar renk kullanarak örebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile karşımıza çıkan örgüyü sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz.

El emeği göz nuru hediyeleri sizler de kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Crop örgüsü son zamanların en çok tercih edileni olmaya devam ediyor. Hızlı ilerleyen modeli sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.

Kına gecelerinize en güzel kendi yaptığınız hediye el emeği örgüleri ile damga vurmaya ne dersiniz?

Çok Güzel Örgü Modeli

En Şık  Örgü Modeli Yapımı ve Anlatımı ile Sizlerle

Kaynak: Nuranın örgü dünyası (Youtube)

Videoda yer alan toka yapımında 5 cm boyutunda çıtçıt toka Alize cotton gold mavi, krem ve kırmızı renklerde örgü ipi 4 Numara 1.60 ml kalınlığında tığ ve tokaları süslemek amaçlı en küçük boy uğur böcekleri kullanılmıştır.Tokalar sık iğne ve trabzan örme tekniği ile yapılmıştır.Videoyu izlerek sadece 5 dakikada sizlerde kendi tokalarınızı yapabilirsiniz.Kolay Gelsin

Diğer iğne oyası modelleri, tığ oyaları, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.