Ben Annemi Özledim Boncuklu İğne Oyası Modeli

Annesini özleyenler için şık bir boncuk oyası modelimiz var. En güzel iğne oyalarının boncuk oyaları olduğu bu oya modeliyle görmüş olacaksınız.

Annemi özledim boncuk oyası

En güzel iğne oyalarının boncuklu oya olduğunu bir çok kadın iddaa ediyor. Bizde bu modelle bunu kanıtlamış olacağız. Öncelikle boncuklu oyaların nerelerde kullanılacağını yazalım. Boncuk çeşitleri çok fazla. Çeşit çeşit boncuklarla oyalar yapılıyor. Hangi oyayı yapmaya karar verdikten sonra kullanacağınız yerinde önemi büyük.

Havlu için daha geniş oyalar kullanılsa da yazmalar için küçük oyalar kullanılıyor. Boncuklu oyaların bir avantajı hem büyük oyalarda hemde küçük oyalarda hoş duruyor. Diğer bir avantajı ise farklı renk boncuklar alınınca tüm yazmalara ve havlulara uygulanabiliyor. Yepyeni bir model olan ben annemi özledim ismini alan boncuk oyasının anlatımı aşağıda!

Yazma ve havlu oyası yapılışı çok basit. Anlatım sadece 10 dakika.

Ben Annemi Özledim Boncuk Oyası

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir