Benzeri Görülmedi! Şahane İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar. Bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel iğne oyası modellerini sizlere sunuyoruz. El emeği göz nuru hazırlayacağımız iğne oyaları şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyası modelleri çeyizlerinize çok yakışacak çeyizlerim vazgeçilmez olan iğne oyası modellerini sizler de yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsin. Çeyizleriniz için hazırlayacağınız iğne oyası modellerini dilerseniz sade dilerseniz gösterişli yapabilirsiniz. Sade seven hanımlar için tek renk tülbent kenarına tek renk iğne oyası hazırlarken gösterişli model seven hanımlar için renkli tülbent kenarına renkli iğne oyası modellerini hazırladık. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Örnekleri

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan tek renk iğne oyası modelini sizler de yaparak en güzel modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Beyaz tülbent kenarına yapılmış olan çiçekli iğne oyası modeli şık tasarımıyla oldukça güzel görünmektedir. Sizler de iğne oyalarını yaparak en güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Siyah tülbent kenarına yapılmış olan size iğne oyası modelini sizlerde yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan beyaz tülbent kenarına yapılmış olan pembe renkli iğne oyası modeli yeni gelinlerin en çok tercih ettiği modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de bu modeli hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Ağır İğne Oyası Modelleri

Kolay İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Şerife Hanım (Youtube)

Videoda yer alan kolay ve gösterişli yapılan pullu iğne oyası modelini sizlere sunuyoruz. Sizler de videoda yer alan çeyizlerinize yapacağınız iğne oyası modellerini en kolay şekilde yapabilirsiniz. Farklı model arayan hanımlar videoda yer alan iğne oyası modelini yaparak kısa sürede en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Yeni evlenenler evini yeni yeni yeni gelenler bu güzel iğne oyası modellerini yaparak başınıza sergileyebilirsiniz. Renkli tülbent kenarına yapacağınız renkte iğne oyası modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Sadelikten yana olan hanımların tercih olan tek renk tülbentleri de sizlere sunuyoruz. Videoyu izleyerek iğne oyasının yapım aşamalarını detaylı öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.