Benzerini Görmediğiniz Örgü Modelleri

Çok şirin bebek örgü modelleri şık tasarımı ile sizlere sunuyoruz. Soğuk kış aylarında kullanabileceğiniz birbirinden güzel yelek ceket kazak tulum atkı bere birçok örgü modelinin yazımızdan ulaşabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgü modeli bebekler için hediyelik olarak da tercih edilebilir. Kabartmalı örgü modellerinin en çok tercih edilen bebek örgü modelleri olduğunu biliyoruz. Son zamanların en çok tercih edilen modellerini sizler için eklerken sizler de bu modelleri yaparak maddi kazanç elde etmek için yapıp satışa sunabilirsiniz. Satış rekorları kıran örgü modellerini yaparak kendi sayfanızda sergileyebilirsiniz. Takım olarak hazırlanmış örgü modelleri de en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Set haline getirilen örgüler hamileler nelere hediye olarak verilebilir yapım aşaması kolay olan örgü modellerini yeni başlayan hanımlar yapabilir ve el emeğini ortaya koyabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel bebek örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Güzel Bebek Örgü Modeli Örnekleri

Görselde yer alan erkek bebek tulum örgü modeli tek renk hazırlanarak çok şık görünen model ortaya çıkmıştır. Patik ile set haline getirilen örgü modeli kabartmalı model olarak hazırlanmıştır. En çok tercih edilen örgüyü sizler de yaparak bebeklere hediye edebilirsiniz.

Görselde yer alan sade tek renk örülmüş olan erkek ceket örgü modeli şapkalı hazırlanması ile oldukça kullanışlı hale gelmiştir. Yapım aşaması kolay olan örgü modeli son zamanların en çok sevilen modelleri arasında yer almaktadır. Düğme detayı ile de oldukça şık görünen örgü modelini yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan üç renk hazırlanmış kabartmalı örgü modeli ceket yelek hırka birçok alanda tercih edilebilir tek renk hazırlanan örgü modeli sade ve şık olması ile oldukça dikkat çekiyor. Sizler de bu modeli sarı renk tercih ederek hem erkek hem de kız bebekleriniz için kullanabilirsiniz.

Görselde yer alan mavi renk hazırlanmış olan yelek örgü modeli tahta düğme detayları ile şık görünüme ulaşmıştır yelek örgü modeli kısa kol tercih edilerek çok kullanışlı hale gelmiştir. Siz de bu modeli yaparak en güzel modelleri hamile annelere hediye edebilirsiniz.

Görselde yer alan ceket örgü modeli erkek bebekler için en çok tercih edilen modeller arasında yer alırken yapım aşamasının kolay olması ile de sizlere hitap ediyor siz de bu modeli yaparak erkek bebek annelerine hediye edebilirsiniz.

En Yeni ve Kabartmalı Bebek Örgü Modelleri