Beş şişle patik yapılışı

Beş Şiş Çeyizlik Patik Modeli Yapımı

Size çok güzel bir patik modeli ile geldik, Beş şişle çeyizlik patik yapılışı hakkındaki tüm detaylar yenhobi.com’da.

Beş şişle yapılan patik

Klasik beş şiş patikler gibi burundan başlayarak örüyoruz. Bu patik modelinde 1 tane beyaz ana renk 3 tane de farklı renkler var. Siz isterseniz ayrı ayrı renklerde de örebiliriniz. Evde kalan patiklik iplerden örebilirsiniz. 5 tane her iki yanı açık olan 3 numara şişe ihtiyacımız var.

Beş şişle patik yapımı

Suzan Hobi’nin anlatımıyla beş şişle patik yapılışı;

Merhabalar sevgili hanımlar , yine muhteşem bir patik modeli açıklamasıyla karşınızdayım. Bu güzel patik modelinin burun kısmını detaylı brşekilde açıklamaya çalıştım , diğer kısımlarıyla ilgili tekrar açıklamalı videolarım yüklenecek .İplerim ören bayan dora patiklik iplerdi 3 numara beş şişlerle ördüm, şimdiden denemek isteyen örmek isteyen herkese kolaylıklar diliyorum , selamlar sevgiler.

Patik yapımını Suzan hanım 3 tane video ile ayrıntılı olarak anlatmıştır. Öğrenmek isteyenler yukarıda yazdığımız malzemeleri hazırlayıp videoyu izlerlerse kendileri de aynı patikten örebilir. Yine başka bir patik anlatımında görüşmek üzere.

Beş şişle örgü patik

Beş Şişle Patik Yapılışı

VİDEO 1

VİDEO 2

VİDEO 3

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın