Süpürge oyası yapılışı

Beyaz Renk Tığ İşi Sıralı Süpürgeler Oya Modeli Yapılışı

Tığ oyası modellerinden yepyeni kolay bir örnek daha. Tığ oyası yazma modelleri için hem sıralı oya hemde güzel oya.

Sıralı oya modellerinin bir çoğundan bahsetmiştik. Beğenilen güzel oyaların anlatımları sitede çok ilgi görüyor. Sıralı oyaların en güzellerini de yapmak isteyenlere çeşitli örneklerle paylaşımda bulunuyoruz.

Yazma kenarları için kullanılan modelde süpürge oyası kullanılmıştır. Sıralı halde yazma kenarına dizilen süpürge modelleri renk uyumu olduğu zaman tüm yazmalar için uyumludur. Beğenmeyip de farklı model yapmak isterseniz tığ oyaları sayfamız bu konuda sana çok destek olabilir. Tığ oyalarının tüm motifleri hakkındaki ayrıntılı bilgiler için doğru yerdesiniz. Bu oya modellerinin anlatımlarına hiç bir yerde ulaşamaz ve yapılışını öğrenemezsiniz.

Süpürge oyası modeli

Oya yapan bazı kadınlar başlamadan önce korkarak başlıyorlar. Sizde tığ oyaları yaparken kolay modeller kullanıyorsan ve zor olan modellere gözün kesmiyorsa bizce hemen başlamalısın. Eğer ben ağır oyaları yapamam diyorsan, orta zorlukta olan oya modellerine yönelmelisin. Zaten orta zorluktaki oyaları yapmaya başladıktan sonra ağır oyaları da yapmaktan çekinmeyeceksiniz.

Sıralı Süpürgeler Oyası Yapılışı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir