Bildiklerinizi Unutturacak Yepyeni Tığ İşi Oya Modelleri

Merhaba hanımlar siz de bildiklerinizi unutturacak en güzel tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. El emeğini yoğun olarak kullanıldı tığ oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Daha önce görmediğiniz kadar güzel olan bu tığ işi oya modellerini tülbent ve havlu kenarlarına yapabilirsiniz. Kadınların en çok tercih ettiği tığ işi hazırlayabilirsiniz el emeği göz nuru hazırlanan tığ oyaları görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Sizler de çeyizleriniz için bu güzel tığ işi oya modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız bu tığ işi oya modelleri çiçek ve boncuk ve pul detayları ile süslenebilir. Yeni öğrenenlerin bile yapabileceği kadar kolay modelleri eklerken gösterişli olmalarına da özen gösterdik. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Modelleri

Siyah tülbent kenarına yapılan sıralı hazırlanmış ve daha sonrasında küçük Pırpır hazırlanarak rengarenk ürünler ortaya çıkarmışlardır. Sizler de bu modeli bütün kombinlerinize uyum sağlayacak şekilde renkler seçerek en güzel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Tek tek yazma kenarına yapılmış olan rengarenk hazırlanan tığ işi oya modeli en yeni ve en güzel modeller arasındadır. Sizler de bu modeli yaparak çeyiz sandıklarınızı ekleyebilirsiniz.

Hardal sarısı renk tercih edilerek hazırlanan tığ işi oya modeli rengarenk yapılmıştır. Sizler de rengarenk tercih edilen bu tığ oyalarını yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz.

Antrasit renk tercih edilerek hazırlanmış olan tülbent ve kırmızı ve antrasit iplikler seçilerek yapılmış olan tığ işi oya modeli çok şık görünmektedir. Sizlerde özel günlerinizde bu güzel tığ işi oya modellerini yapabilirsiniz.

Kırmızı renk hazırlanmış olan tek renk tülbent kenarına tek renk tığ işi oya modeli pul detayları ile süslenmiştir. Sizler de pul detayları ile hazırlanan bu tığ oyalarını yaparak harika ürünler elde edebilirsiniz.

Sıralı hazırlanmış olan tek renk yazma kenarına yapılan pullar ile oldukça gösterişli bir hal alan tığ işi oya modeli en çok tercih edilen ve hem özel hem de günlük kullanıma uygun hale getirilebilecek bir modeldir.

Kolay ve Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Yepyeni Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Oya Sandigim (Youtube)

Video izleyerek tığ işi oya modeli yapım aşamalarını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.