Bir Damla Aşk İncili Boncuk Oyası

El emeği göz nuru Türk geleneğinin bir parçası olan tığ işi ile yapılan bir damla aşk boncuk oyası. Bu oya modeline bayılacaksınız.

Bir damla aşk boncuklu tığ oyası

Anadolu’nun zengin kültürel yapısı içerisinde, kadını en çok ilgilendiren ve kadın tarafından üretilen el sanatlarından birisi olarak bilinen oyalar. Binlerce yıllık köklü Türk kültürü içerisindeki varlığını, gelenekler ve görenekler yoluyla kuşaktan kuşağa aktararak koruyabilmiş, özgün el sanatlarımız arasındadır. Bu güzel boncuklu tığ oyalarını kaçırmayın.

Boncuklu tığ oyalarının modası hiçbir zaman geçmemektedir. Çeyiz sandıklarının en başköşesinde her zaman yerini korumaktadırlar. Herkes tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Geleneksel ve şıklığı her daim devam ediyor.

Sizler için her zaman en güncel, en şık modelleri paylaşıyoruz. Beğendiğiniz modelleri inceleyerek sizler de birbirinden güzel boncuklu tığ oyaları yapabilirsiniz. Severek kullanabilir hediye edebilirsiniz. Çeyizlerinizde sergileyebilirisiniz. Eminim bu modelleri hiçbir yerde görmediniz. Sürekli gördüğünüz oya modellerinden farklı olan bu modelleri sizlerde yapıp sevdiklerinize hediye olarak götürüp onları sevindirebilirsiniz.

Bir Damla Aşk Boncuklu Oya Yapılışı

Bir cevap yazın