Birbirinden Büyüleyici Değişik İğne Oyası

Birbirinden büyüleyici değişik iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. Sizler için hazırladığımız modeller tam da sizin istediğiniz gibi. İğne oyası denilince artık hemen değişik model arayışı içerisine giriyoruz. Herkeste olmayan veya nadir görülen iğne oyaları daha çok dikkatimizi çekiyor. Biz de sizlerin bu talebini göz önünde bulundurarak en güzel ve en büyüleyici  değişik iğne oyası modeli derledik. Dilerseniz hep beraber bu iğne oyaları ile yakından ilgilenelim, ne dersiniz?

Büyüleyici Havasıyla En Değişik İğne Oyası Modelleri

Mürdüm çiçekli bir başörtüsüne yapılan iğne oyası ile başlamak istiyorum. Bu başörtüsünün rengi zaten başlı başına büyüleyici ve etkileyici. Kenarına işlenen iğne oyası da o denli güzel. Çiçekli ve sıralı bu iğne oyası modeli bana göre en güzel modellerden biri. Sizin de ilginizi çeken bu iğne oyası başörtü rengi ve modeli ile nasıl da uyumlu olmuş. Siz de bu şekilde tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Yeşilin her tonu ayrı bir güzel ama bu tonu da başörtülerine çok yakışan bir ton. Sizin de çok seveceğiniz bu başörtüyü mutlaka siz de alıp kenarına görselde gördüğünüz iğne oyası modelini yapmalısınız. En güzel modeller arasında olan bu modelin renkleri de birbiriyle oldukça uyumlu. Yeşil renginin yanına elbette beyaz gider. Bu işten kazanç elde eden hanımların da en çok tercih ettiği bu iğne oyasına anlatımlı bir şekilde de YouTube’dan ulaşabilirsiniz. Bu sizin işinizi de kolaylaştıracaktır.

Beyaz papatya iğne oyası modeli. Daha önce nadir gördüğünüz modellerden. Daha önce bir sürü papatya iğne oyası modeli görmüşsünüzdür elbette ama bu kadar naifini ilk defa görüyorsunuz. Bu iğne oyası havlu kenarına da oldukça çok yakışacaktır. Havlu kenarlarınızı da bu iğne oyası modelinden mahrum bırakmayın derim ben.

Can Alıcı Değişik İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.