Birbirinden Büyüleyici Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden büyüleyici tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Çok merak edilen ve çok yeni tığ oyası modellerini sizler için derledik. Bu modelleri kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz. Birçok hanım da sipariş üzerine tığ oyası yapıyor. Yapan hanımlara yeni.hobi Instagram hesabına ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Şimdi dilerseniz birbirinden büyüleyici tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz gibi hardal sarısı ve mavi rengini kullanarak bu muhteşem tığ işi oya modelini elde edebilirsiniz. Sizlerin de tercihi olabilecek bu muhteşem tığ işi oya modelinin yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube üzerinden alabilirsiniz.

Mor başörtüsü kenarına mor ve beyaz rengini kullanarak muhteşem tığ işi oya modeli elde edebilirsiniz. Sizlerin de ilgisini çekebilecek bu modeli yaparak muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu tığ işi oya modeli sadece başörtüsü kenarında değil, havlu kenarında da kullanılıyor. Sizlerin de tercihi bunlardan biri olabilir ve havlu kenarında tığ işi oya modeli tercih edebilirsiniz.

Başörtüsü renk ve deseniyle oldukça uyumlu bir tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Bu muhteşem tığ işi oya modelini yapabilirsiniz. Fakat başörtüsü renk ve desenine göre seçimler yaparsanız tığ oyası daha hoş görünecektir. Bunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Dilerseniz tek renk olarak da tığ işi oya modeli tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz zarif tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizler de bu şahane tığ işi oya modelinin örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

Tığ işi oya modelini şık göstermek istiyorsanız boncuklar tercihiniz olabilir. Boncuk detayı her zaman muhteşem bir görünüm verecektir. Bundan dolayı tığ işi oya modellerinde gönül rahatlığıyla dilediğiniz boncuğu tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Çok Satan Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.