Birbirinden Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Çoğu hanımın severek yaptığı tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Artık alışılagelmişin dışında daha değişik tığ oyaları arıyoruz. Biz de bu talebinizi göz önünde bulundurarak sizler için birbirinden güzel ve değişik tığ işi oya modelleri derledik. Bu modelleri hem hobi olarak yapabilirsiniz hem de yapıp satabilirsiniz ve kazanç elde edebilirsiniz. Dilerseniz şimdi sizinle birbirinden değişik tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Siyah ve beyaz iki karşıt rengin birbiriyle uyumu oldukça güzel duruyor. Siz de siyah başörtüsü kenarına bu muazzam ve değişik modeli tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz hem şık hem de bir o kadar naif modeli sizler de kolaylıkla yapabilecekseniz. Ama yapmayı bilmeyen hanımlar da olabilir. Onlar içinse yöntem çok basit. İnternet veya YouTube’dan videolar izleyerek yapılışı hakkında anlatımlı bir şekilde bilgi edinebilirler. Bu onlar için daha da kolay olacaktır.

Harika ve değişik bir tığ işi oya modeli ile sizlerleyiz. Bu oya modeli çok sevildi ve çok sipariş alan modeller arasında yer alıyor. Sizlerin de tercihi olabilir.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok şık duruyor. Bu şık görünümü katan elbette boncuklar. Siz de düz renk başörtüsü kenarına düz renk tığ işi oya modeli tercih edecekseniz boncukları kullanıp farklılık katabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz göz alıcı kırmızı başörtüsü kenarına çiçekli boncuklar çok yakışmış. Siz de boncuk tercihinizi çiçeklilerden yana yaparak tığ oyanızı daha sevimli hale getirebilirsiniz.

Renkleriyle harika duran bu tığ oyasını sizler de yapabilirsiniz. Krem rengi ve kahverengi oldukça hoş duruyor. Bu oya modelini sadece başörtüsü kenarında değil havlu kenarında da kullanabilirsiniz. Havlu kenarına da çok yakışabilir.

Cıvıl Cıvıl ve Değişik Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.