Birbirinden Eşsiz Güzellikte Zor İğne Oyası Modelleri

Merhaba hanımlar bugün sizler için hazırlamış olduğumuz en güzel ve eşsiz güzellikte görünen iğne oyalarını sizlere sunuyoruz. Farklı model seven hanımları hitap eden iğne oyaları çok güzel görünmektedir. Sizler de çok severek kullanacağım iğne oyalarını el emeği göz nuru hazırlayabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı iğne oyaları işçilikle olmasıyla hamaratlarını tercihi oluyor. Sizlerde hamaratlarınızı sergilemek için bu güzel iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyaları son zamanlarda en çok tercih edilenler arasındadır. Sizler de çok tercih edilen bu güzel iğne oyalarını yapıp en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan iğne oyası modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Yeni ve Güzel İğne Oyası Örnekleri

Kırmızı tek renk tülbent kenarına yapılan motifli iğne oyası modelini sizler de yaparak en güzel modelleri sahip olabilirsiniz.

Siyah yazma kenarına yapılan kırmızı ve yeşil renklerin yer aldığı iğne oyalarını yaparak harika ürünlere sahip olabilir ve el emeğinizi sergileyerek bu güzel modelleri yapabilirsiniz.

Motifli iğne oyası modelleri kırmızı renkte hazırlanmıştır. Gösterişli model seven hanımlar bu güzel iğne oyası modelini yapıp oldukça güzel ürünler ortaya koyabilirsiniz.

Tüm kombinlerinize uyum sağlayacak olan iğne oyası modeli son zamanlarda çok tercih ediliyor. Sizler de ağır ve güzel görünen bu iğne oyası modelini yapabilirsiniz.

Gösterişli İğne Oyası Modelleri

Ağır ve Zor İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: İğneli Harikalar (Youtube)

Gelin ve damat bohçalarını süsleyecek olan kayınvalidelere ve gelinlere hediyelik olarak verilebilecek olan videoda yer alan iğne oyası modelini sizleri sunuyoruz. Videoda yer alan iğne oyası modeli oldukça kolay yapılmaktadır. Sizler de kolay yapılan bu güzel iğne oyalarını yaparak el emeği göz nuru hazırlayabilirsiniz. Farklı model arayanlara hitap eden iğne oyası modellerini hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Farklı tasarımıyla dikkat çeken iğne oyası modelleri el emeği göz nuru hazırlanmaktadır. Sizler de bu modelleri hazırlayıp çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak iğne oyası modelleri son zamanlarda çok tercih ediliyor. Sizler de videoyu izleyerek yapım aşamalarını ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.