Birbirinden Farklı 35 Beyaz Yazma Kenarına İğne Oyası Modelleri

Birbirinden farklı 35 beyaz yazma kenarına iğne oyası modellerimizi gördünüz mü? Hanımların en çok kullandığı yazmalar arasında beyaz yazmalar ilk üçe girer. Beyaz yazmalar hem ev içinde, hem oturmalarda hem de mevlütler de vazgeçilmez olabiliyor. Ve şu an aklımıza gelmeyen bir sürü kullanım alanı mevcut. Hal böyle olunca sürekli aynı modeller değil farklı farklı modeller istiyoruz. Bu modelleri de sizler için derledik. Şimdi kahvenizi veya çayınızı alın hep birlikte bu modelleri inceleyelim.

Kar Beyaz Yazma Kenarına İğne Oyası Modelleri

Yukarıdaki görseldeki model hem yapımı kolay hem de çok naif değil mi? Beyaz yazmalarınıza istediğiniz renk uygun olacaktır ama alakasız renkleri bir araya getirmemek kaydıyla.

Beyaza beyaz iğne modelimiz sizin de seveceğiniz türden. İşte bu iğneoyası modeli tam da mevlütlük. Siz de çok seveceksiniz.

Beyaz yazmaların olmazsa olmazı rengarenk iğne oyası modelleridir elbette. Siz de ruhunuzu renklendirmek istiyorsanız muhakkak bu modelleri es geçmeyin deriz.

Mavi ve beyaz ikilisi çok güzel durmuyor mu?

Seveceğinizden çok emin olduğumuz bir model daha. Çiçeğin zarafetine bakar mısınız?

Beyaza beyaz iplik kullanarak ama boncukları renkli renk seçerek bu modeli oluşturabilir ve her yerde kullanabilirsiniz.

Beyaz desenli yazmaya ne uyardı derseniz tabii ki rengarenk iğne oyası modelleri uyardı deriz.

Bu modelde ilginizi çekecektir.

Beyaz yazma kırmızı iğne oyasız olur muydu derseniz tabii ki de olmazdı.

Zarif bir iğne oyası modeli daha…

Renk katmaktan kesinlikle geri durmayın hanımlar.

Şık oya seven hanımlar muhakkak boncuk kullanmayı ihmal etmemeli.

Yapraklı iğne oyası modelimiz rengi ve modeliyle sizce de çok dikkat çekmiyor mu?

Evet hanımlar kırmızı iğne oyasının beyaz yazmalara ne kadar yakıştığı konusunda hemfikiriz değil mi artık?

En Sevilen ve En Çok Tercih Edilen Beyaz Yazma Kenarına İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.