Birbirinden Farklı 40 Pike Dantel Örnekleri

Birbirinden farklı pike dantel örneklerini sizler için derledik. Dantel modellerinin kullanım alanları saymakla bitmez. En çok kullanılan alanlardan biri de pikeler. Pikelerimize genellikle dantel işlemeler işleriz. Özellikle annelerimiz çeyizlerimize bizim küçüklüğümüzden itibaren dantel işlemelerini yapmaya başlarız. Hemen hemen her hanımın evinde en bir tane pike dantelli takımı vardır. Ve asla modası geçmeyecek şeyler arasında olabilir. Haydi hanımlar hep birlikle bu güzel pike dantel modellerini inceleyelim.

Pikelerin Vazgeçilmezi Dantel Örnekleri

blank

Satene oldukça yakışmamış mı? Hanımlar kesinlikle bu zarif modeli pikelerinizden mahrum bırakmamalısınız.

blank

En çok bilinen modelimiz de yukarıdaki görselde olan pike dantel örneğidir. Yapılması da kolay. O halde pikelerimize işlesek mi?

blank

Ve biz bu modele bayıldık! Hanımlar sadece pike dantel örneğini beyaz değil renkli de yapabilirsiniz. Yukarıda gördüğümüz gibi ne kadar uyum içinde pike ve dantel modeli. Siz de pikenize uygun renkte seçip dantel örneğinizi yapabilirsiniz.

blank

Pembenin üzerine en çok ne yakışır derseniz tabii ki beyaz ve dantel derim. Pembe pikelerinizi değerlendirmeye ne dersiniz?

blank

Biz bu pike dantel modelini de çok sevdik. Hanımlar dantel ve inci boncuklar yan yana gelince nasıl da zarafeti oluşturuyor. Siz de pikenize dantelin yanı sıra inci boncuklar da ekleyebilirsiniz.

blank

En sevilenlerden biri de her hanımın bildiği görseldeki model. Özellikle soft renklere yakışan bu renk odanızda da güzel duracaktır.

blank

Çiçek modelini artık bilmeyenimiz yoktur. Bu modeli hem pikelerinize hem de yastıklarınıza gönül rahatlığıyla işleyebilirsiniz.

blank

Gördüğünüz gibi soft bir renk olan pembe rengine dantel nasıl da yakışmış. Bu modeli kesinlikle çıkarın ve uygulayın hanımlar.

blank

Yukarıdaki görselde birden fazla model ile fikir edinebilirsiniz.

blank

Yukarıdaki görselde birbiriyle bağlantılı çiçeklerin nasıl da hoş durduğunu görüyorsunuz değil mi?

blank

Hem havlu kenarına hem de pikelerinize kullanabileceğiniz bu dantel modelini rengarenk de işleyebilirsiniz. Dantel modellerinde kesin olarak bir çizgi yok. Yani hem havluya, hem perdeye kullanılan model pikeye de kullanılabiliyor. Sizin dantel modelini beğenmeniz ve onu nereye isterseniz oraya işlemeniz önemli olan.

Pike Dantel Modeli Arayanların Doğru Adresi

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank