Birbirinden Gösterişli Havlu Kenarı Tığ İşi Oya Modelleri

Havlu Kenarı Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden gösterişli havlu kenarı tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Havlularımızı olduğundan farklı ve sadelikten uzaklaştıran şey elbette ki oyalardır. Özellikle tığ oyaları daha kalın olması sebebiyle havlu kenarlarını daha belirgin bir hale getirip daha gösterişli gösterecektir. Siz de tığ oyası modeli seçip havlunuzun model ve rengine uygun yapabilirsiniz. Biz de sizler için en gösterişli havlu kenarı tığ işi oya modelleri derledik. Dilerseniz hep beraber bu modellere bir göz atalım.

En Çok Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Havlu Kenarı Tığ İşi Oya Modelleri

Halka detaylı tığ işi oya modeli ile başlamak istiyorum. Halkalar tığ oyasını daha da gösterişli gösterecek bir detaydır. Bu görselde gördüğünüz tığ oyası çeşidi de havlu kenarınıza çok yakışacaktır. Bu modeller en yeni modeller arasında yer almaktadır ve 2019 yılında da çok dikkat çeken model olmuştur. Siz de muhakkak bu modeli tercih etmelisiniz.

Havlu Kenarı Tığ İşi

Beyaz havlulara en uygun modellerden biri görsel de gördüğünüz havlu kenarı tığ oyası modelidir. Bu modelin yapılışı hem basit hem de oldukça kolay. Dediğim gibi havlu kenarlarında halka detayları kullanarak daha da güzel bir hale getirebilirsiniz bu modelleri.

Tığ İşi Oya Modelleri

Pembe ve beyaz havlularınız var ise bu model kesinlikle kaçmaz hanımlar. Bu modeli gören bir de bakmak istiyor. Dilerseniz internetten de yapılışı hakkında videolu anlatımlı şekilde bilgi de alabilirsiniz. Sizin de tercihiniz olmalı kesinlikle.

Tığ İşi Oyalar

En sevilen ve en yemi bu kırmızı havlu kenarı modeli sizin de seveceğiniz türden. Bu modeli çeyiz hazırlayanlar çeyizlerinde de tercih edebilir.

Tığ oyası

En güzel havlu kenarı tığ oyası modellerinden biri olan bu model sizin de dikkatinizi çekecek tarzda. Gümüş rengi elbette modele ayrı bir ihtişam katmış.

En İhtişamlı Havlu Kenarı Tığ İşi Oya Modelleri

tığ oyaları Tığ İşi blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.