Birbirinden Göz Alıcı İğne Oyası Modelleri

Birbirinden göz alıcı iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Herkesin merakla beklediği ve çok şık iğne oyası modellerini sizler için derledim. Bu iğne oyası modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizler için o kadar değişik modeller seçtim ki bu iğne oyası modellerini yapıp sosyal medya hesaplarına yüklediğinizde çok ilgi çekecek. Şimdi dilerseniz birbirinden göz alıcı iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Oldukça Muhteşem İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz şahane iğne oyası modelini yaparak siparişlerinizi arttırabilirsiniz. Özellikle turuncu başörtüsü kenarına haki yeşili, beyaz ve turuncu rengini kullanarak bu modeli yaptığınızda ortaya çok hoş bir görüntü çıkacaktır. Dilerseniz bu iğne oyasını sadece başörtüsü kenarında değil namaz örtüsü kenarında da kullanabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelinin yapılışı çok kolay. Hemen herkesin yapabileceği bu güzel iğne oyası modelini sizler de yapabilirsiniz. İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyerek daha kolay bir şekilde bu iğne oyası modelini yapabilirsiniz.

blank

Pembe başörtüsü kenarına renkli ve sıralı iğne oyası modeli tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bu modeli kendiniz, dilerseniz de görselde gördüğünüz Instagram hesabına ulaşarak sipariş verebilirsiniz. İğne oyası modelini yaparak renk uyumuna dikkat etmenizi öneririz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyasını hem hobi olarak hem de kazanç elde etmek için yapabilirsiniz. Birçok hanım ev ekonomisine katkıda bulunmak için iğne oyası yapıyor ve satıyor. El emeğinize ve kullandığınız malzemeye göre bu iğne oyasının fiyatını kendiniz belirleyebilirsiniz.

blank

Çeyiz bohçalarına da çok yakışacak bu iğne oyası modelini havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında da artık dantelden daha çok, tığ işi oya modeli ve iğne oyası kullanılıyor. Sizler de havlu kenarına iğne oyası yaparak çeyizlerde bulundurabilirsiniz.

Çok Sevilen İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.