Birbirinden Güzel 40 Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden güzel tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Hem zariflik hem de şıklık bir arada. Tığ oyası en revaçta olan el işi türlerinden biri zaten. Sizler için ise birbirinden güzel ve gelinler arası rekabet oluşturacak modeller derledik. Sizin de beğeneceğinizi düşündüğümüz bu tığ oyası modelleri her bayan tarafından sevildi. Dilerseniz hep birlikte bu tığ işi oya modellerini birlikte inceleyelim, ne dersiniz?

2020 Yılında En Çok Sipariş Alacak Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli hem çok şık hem de oldukça renkli. Sizin de çok seveceğiniz bu modeller hemen hemen her bayanın yapabileceği tığ oyası modellerinden. Yapılışı hakkında bir bilgisi olmayan bayanlar ise YouTube’dan ya da internetten videolu bir şekilde anlatımlı olarak yapılışı hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bu sizin de işinizi kolaylaştıracaktır. 2019 yılında sevilen bu tığ oyası modeli 2020 yılında da çok seveceksiniz.

Görselde gördüğünüz tığ oyası modeli renkleri ve modeli ile oldukça şık duruyor. Bu tığ oyası modeli gerçekten de her hanımın seveceği türden. Siz de bu tığ oyası modelini tercih edebilir. Hem de yalnızca başörtü kenarında değil havlu kenarında da kullanabilirsiniz. Havlu kenarlarına da oldukça güzel olacaktır. Artık havlu kenarına dantelden çok tığ oyası yakışacaktır. Sizin de tercihiniz bu model olmalı. Özellikle çeyizlerinizden mahrum etmemelisiniz.

Kırmızı başörtünüz var ise ve tığ oyası arıyorsanız bu tığ oyası size göre. 2019 yılında kırmızı başörtülerinizin tercihi bu tığ oyası modeli olacaktır. Hem de boncuklar ile daha da gösterişli kılabilirsiniz bu başörtüsünü. Her hanımın beğeneceği bu modeli herkes çok soracak ve özellikle gelinler arasında rekabet oluşacaktır.

En Çok Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.