Birbirinden Güzel 43 Farklı Örgü ile Yapılan Süs Eşyaları

Birbirinden güzel örgü ile yapılan süs eşyaları ile sizlerleyiz. Örgüler yalnızca kıyafet alanında değil aksesuar ve süs alanında da bizi yalnız bırakmıyor. Örgü geleneğimizin vazgeçilmezlerden biri. Özellikle siz hanımlar için derlediğimiz birbirinden güzel örgü modelleri ile sizlerleyiz. En güzel örgü ile yapılan süsler ile size fikir vermeye geldik. Dilerseniz hep beraber bu örgü modellerine bir göz atalım. Ne dersiniz?

43 Farklı Örgü ile Yapılan Süs Eşyaları

En güzel örgü kapı süsü modeli ile başlamak istiyorum. Kapı süslerinizi hazır almanıza hiç gerek yok hanımlar. Örgü ile yapılan kapı süsleri gerçekten de ilginizi çekecek düzeyde. Benim açıkcası ilgimi çekti.

El emeğini iliklerimize kadar hissettiğimiz bir örgü kapı süsü modeli daha… Gerçekten de bayağı uğraş var ve model de farklı… Amigurumi örgüler zaten hem çocuklarımızın hem de bizim vazgeçilmezimiz.

Buzdolaplarınızı örgü dolap süsü ile farklılaştırmaya ne dersiniz? Bence gayet yakışacaktır.

Kelebek örgülü dolap süslerini hem kendinize hem de arkadaşlarına yapmaya ne dersiniz? Bu dolap süsleri hediyelik eşya niteliğinde de değerlendirebilirsiniz. El işlerinden gelir elde eden hanımların da aklında muhakkak bulunması gereken bir ürün.

Güzel mi güzel örgü süs eşyası…

Tabii ki anahtarlıkları da unutmuyoruz. Anahtarlıkları sevdiğiniz objeyi kullanarak örgü haline getirmeye ne dersiniz? Bence çok güzel olacak ve çocuklarınızın da ilgisini çekecek.

Son yılların en revaçta olan kapı süsleri… Örgü kapı süsü her renk ve her desen de örebilir ve rahatlıkla kapınıza asabilirsiniz. Çünkü kapınıza çok yakışacak ve gelen giden herkesin ilgisini çekecek.

Dondurma topu desenli örgü modeli de siz dahil tüm çevrenizin seveceği bir model. Örgü ile süsler, süs eşyası yapmak iyi fikir değil mi hanımlar?

Bu örgüden yapılan süsleri hem dolap süsü olarak hem rozet olarak hem de çocuklarınızın kıyafetine detay olarak ekleyebilirsiniz.

Örgü ile Süs Eşyası Yapmaya Ne Dersiniz?

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.