En Güzel Örgü Modelleri

Birbirinden Güzel Örgü Modelleri

Seçtiğimiz birbirinden güzel örgü modellerini bir araya toparladık. Onlarca örgü modelini buradan inceleyebilirsiniz.

Yeleklerde, şallarda ve bebek örgülerinde kullanılan onlarca örgü modellerini bir araya toplayarak sizin için arşiv oluşturduk. Şiş işi, tığ işi örgüler arasından hanımların en çok beğenmiş ve yorumlamış oldukları örgüleri bu yazımızda toparladık. En çok beğenilenler ise bayan yelekleri ile bebek örgüleri oldu. Değişik örgü teknikleriyle yapılan modeller arasında dalgalı örgüler, kahve çekirdeği, selanik modeller, ajurlu örnekler yer alıyor. Sizlerin de çok beğeneceğinizi düşündüğümüz örgü modellerinin arasına sürekli yenileri eklenecektir. Başka bir yerde karşınıza çıkmayacak olan örgüler hanımların hayal güçlerini kullanarak yapmış oldukları modellerdir.

Fıstıklı örgü modeli ve ajurlu örgü modelleri bayan yeleklerinde kullanılıyor. Burgulu örgüler de genellikle bebek örgülerinde kullanılmakta. Çapraz örgü, kelebek örgü ve kaynana öremez gelin giyemez gibi örgüler de aşağıdaki arşivde bulunuyor. Sizde yapacağınız örgüye göre aşağıda model seçebilir, yapılışını bilmediğiniz olursa yorum kısmından yazarak yardım alabilirsiniz. Gelin hep beraber en güzel örgüleri inceleyelim.

En Güzel Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın