Birbirinden Güzel Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden güzel tığ işi oya modellerini sizler için seçtik. Başörtüsü rengine ve desenine uygun çok sevilen tığ işi oya modellerine talep oldukça fazla. Tığ oyalarında renk uyumu çok önemli. Başörtüsüyle uyumsuz seçimler yaparsanız hoş bir görüntü ortaya çıkmayacaktır. Bundan dolayı renklerin başörtüsü ile uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Biz sizler için en uyumlu renklerle yapılan tığ oyası modellerini derledik. Bu tığ işi oya modellerini hobi olarak veya kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz. Şimdi dilerseniz birbirinden güzel tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor. Bu tığ işi oya modelleri sizlerin de tercihi olabilir. Başörtüsü rengine göre tercih edilen model de çok iyi görünüyor. Sizler de uyuma dikkat ederseniz tığ işi oya modeli çok hoş görünecektir.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ oyasını sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet veya YouTube’dan alabilirsiniz. Bu platformlarda videoları anlatımlı izleyebilirsiniz. Tığ oyasının yapılışını anlatımlı olarak videodan izlemek sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Başörtüsü kenarına bu tığ işi oya modelini tercih edebilirsiniz.

blank

Mor başörtüsü kenarına yapılan tığ işi oya modelleri harika duruyor. Görselde gördüğünüz yeşil ve mor renkli tığ oyası da muhteşem görünüyor. Sizler bu modeli sadece başörtüsü kenarına değil, havlu kenarına da yapabilirsiniz. Havlu kenarında da çok hoş duracaktır. Havlu kenarında yalnızca dantel değil iğne oyası ve tığ işi oya modeli de tercih ediliyor.

blank

Görselde gördüğünüz muazzam tığ işi oya modeli çeyiz bohçalarına da çok yakışacaktır.

Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.