Birbirinden Güzel ve Farklı Tığ İşi Oya Modelleri

Birbirinden güzel ve farklı tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de ilgisini çekebilecek birbirinden güzel bu modelleri çeyiz bohçaları için de hazır edebilirsiniz. Dilerseniz hobi olarak, dilerseniz kazanç elde etmek için bu güzel tığ işi oya modellerini yapıp satarak ev ekonomisine destek olabilirsiniz. Şimdi dilerseniz birbirinden güzel ve farklı tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen ve Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok tercih ediliyor. Sizlerin de çok beğeneceği bu güzel tığ işi oya modeliyle güzel görünümler elde edebilirsiniz. Bunun  yanı sıra bu tığ işi oya modelini sadece hobi olarak değil, kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz.

blank

Renkli ve sıralı tığ işi oya modelleri çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu güzel tığ işi oya modeliyle muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Renkli ve sıralı tığ işi oya modeli kullanacaksanız bu renklerin kendi aralarında uyumlu olmasına önem göstermeniz gerekir. Uyumlu renkler tığ işi oya modelinde çok görüntü yaratacaktır.

blank

Görselde gördüğünüz bu muhteşem tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de seveceğini düşündüğüm bu tığ işi oya modeli sadece başörtüsü kenarına değil, havlu kenarına da çok yakışacaktır. Havlu kenarında sadece dantel değil, iğne oyası ve tığ işi oya modeli de tercih ediliyor.

blank

Görselde gördüğünüz gibi tığ işi oya modelini boncuklu tercih edebilirsiniz. Boncuk kullanmanız tığ oyasına şıklık katacaktır. Aynı zamanda başörtüsü renk ve deseniyle uyumlu seçimler yaptığınızda tığ işi oya modeli kendini daha çok ön plana çıkaracaktır.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini yaparak farklı olmak istemez misiniz? Bu kolay tığ işi oya modelinin yapılışını İnternet veya YouTube’dan öğrenebilirsiniz.

Birbirinden Harika ve Popüler Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.