Birbirinden Güzel ve Muazzam İğne Oyası Modelleri

Birbirinden güzel ve muazzam iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. En muhteşem ve şık iğne oyası modellerini sizler için derledim. Bu iğne oyası modellerini hem kendinize yapabilir hem de çeyiz bohçası için hazır edebilirsiniz. İğne oyaları çeyiz bohçalarında da çok tercih ediliyor. Şimdi dilerseniz birbirinden güzel ve muazzam iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Oldukça Modern İğne Oyası Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası oldukça şık görünüyor. Sizler de üç boyutlu modeller tercih ederek muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Siyah başörtüsü kenarına bu harika modelleri tercih ederek oldukça güzel görünümler elde edebilirsiniz. Hem de yapılışı kolay olan bu iğne oyası modelini hemen şimdi yapabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz renkli ve sıralı iğne oyası modeli hanımlar tarafından çok seviliyor. Sizler de bu iğne oyası modelini hem başörtüsü hem de havlu kenarında tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında da sıklıkla tercih edilen bu iğne oyası modelini yaparak çeyiz bohçasına hazır edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelinin yapılışı çok kolay. Hemen her hanımın  yapabileceği bu iğne oyası modelini sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternet veya Youtube’dan anlatımlı videolar izleyerek şahane görünümler elde edebilirsiniz. Bu şekilde muazzam iğne oyası modelleri kolaylıkla elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası motiflerini daha önceden hazır edip bunları istediğiniz yere; namaz örtüsü, başörtüsü ve havlu kenarına monte edebilirsiniz. Birçok hanım bu yöntemi kullanarak harika işler ortaya koyuyor. Sizler de iğne oyası modellerinde bu yöntemi kullanabilirsiniz.

blank

Gri başörtüsü veya namaz örtüsü kenarına gri iğne oyası modeli tercih edebilirsiniz. Sade ve şık bir görünüm için hanımların çoğu bu yöntemi tercih ediyor. Daha şık görünüm isteyenler boncukları da tercih edebilirler. Bu iğne oyasının yapılışını İnternet veya YouTube’dan öğrenebilirsiniz. Anlatımlı videolar izlemek iğne oyası yaparken sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Çok Sevilen Muhteşem İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.