Birbirinden Harika 35 Farklı Vitrin Dantel Modelleri

Hanımların vazgeçilmezi en harika vitrin dantel modelleri ile karşınızdayız. Vitrinler kesinlikle dantelsiz bomboş gibi görünüyor bu konuda hemfikir olduğumuzu düşünüyorum. Zaten hiçbir vitrini dantelsiz görmek mümkün değil. Gelin şimdi bu vitrin dantel modellerini inceleyelim.

Birbirinden Gösterişli 35 Farklı Vitrin Dantel Modelleri

blank

Nasıl da zarif bir vitrin dantel örneği değil mi? Hanımlar muhakkak bu örneği denemelisiniz. Vitrininizi hem şık hem de iddialı gösterecektir.

blank

Hanımlar bazı görsellerin modelleri tamamlanmamış fakat örneği görmeniz açısından vitrin dantel modelinin örnek hali var. Siz dilediğiniz şekilde büyük veya küçük yapabilirsiniz.

blank

“Vitrin dantel modeli de renkli olur mu hiç!” demeyin. Vitrinlerinizin içindeki cam raflar bu renkleri ve modelleri göstermeye çok müsait.

blank

Henüz tamamlanmamış bir parça. Ama ne kadar da güzel duruyor değil mi. Aynı şekilde devam ederek daire şeklini alacak ve vitrinlerinizde yer bulacak.

blank

Bu tığ işi dantel modelimiz de çok zarif durmuyor mu? Siz de bu modelden kolaylıkla yapabilirsiniz.

blank

Ve en zarif duran dantel örneklerinden biri daha. Bu dantel modelinin örneğini çıkarırsanız kesinlikle pişman olmazsınız.

blank

İnce bir şekilde işlenmiş bir vitrin dantel modeli. Genellikle vitrinlerde ince işlenmiş modeller tercih ediliyor. Ama tabii ki biraz daha gösteriş sevenleri de unutmamak gerekir.

blank

Çiçeklerden vazgeçemiyoruz. Bu vitrin dantel modelimiz de çok zarif değil mi?

blank

Evet hanımlar bizim en çok beğendiğimiz modellerden biriyle karşınızdayız. Bu modelin örneğini şimdiden çıkarmaya başlayacaksınız.

blank

Oval detaylı vitrin dantel örneklerinden biri olan görseldeki modelin talebi de çok fazla. Özellikle bu işten kazanç elde eden hanımlar. Bu modelin siparişini sıklıkla alıyorlar.

blank

Ve son yolların en çok sevilen modellerinden biri. Modelin güncelliğinden ve zarifliğinden elbette ki şüphemiz yok.

En Çok Sipariş Alan Vitrin Dantel Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank