Birbirinden Harika 40 Pike Dantel Modelleri

Birbirinden harika pike dantel modelleri ile sizlerleyiz. Bu danteller daha önce bu kadar zarif modellere rastlamadığınız dantel modelleri. Dantel olmadan yapamayanlar olarak bu yazının altına toplanalım. Ne dersiniz? Pikelerimizi genellikle sade kullanmak yerine dantelli tercih ediyoruz. Daha hoş bir görüntü veriyor bu bize. Ve kültürümüzden dolayı misafirlere bir hayli önem veriyoruz. Misafirlere de elbette dantelsiz pike vermek istemeyiz. Sizler için birbirinden harika dantel modelleri derledik. Dilerseniz bu dantel modelleri ile hemen şimdi buluşalım.

En Sevilen 40 Pike Dantel Örneği

blank

Pikeleri dantelsiz kullanmıyoruz değil mi hanımlar? Zaten görselde de gördüğümüz üzere dantel kesinlikle beyaz olmalı diye bir kural da bir algı da artık yok. Beyaz pike takımına en güzel yakışacak şeylerden biri de renkli dantel modelleri. Sizce de öyle değil mi?

blank

Saten pike takımını da dantel nasıl da güzel yakışmış değil mi? Saten renkli pike takımlarınıza da beyaz dantel kullanmanızı öneriyoruz. Kesinlikle bunu denemelisiniz.

blank

Pike modelinize göre dantelin boyutunu ve modelini ayarlayabilirsiniz. Görselde gördüğünüz gibi daha güzel gözükecektir.

blank

Açık renkli pike takımlarının da vazgeçilmezi olan bu dantel modelini siz de çok seveceksiniz. Muhakkak denemenizi tavsiye ederim.

blank

Gri renkli pike takımına dantel modeli nasıl da güzel yakışıyor değil mi?

blank

Pembe pikelerin vazgeçilmezi dantel modellerinden biri. Elbette renkli pike takımına beyaz dantel tercih etmek daha iyi olacaktır. Ama beyaz pike takımına da renkli danteller tercih etmek uygun olacaktır.

blank

Pudra ve beyaz pike takımına da en çok yakışan şeylerden biriyle beraberiz. Elbete beyaz dantel modeli… Nasıl da şıklık katmış değil mi?

blank

Harika mı harika mor pike takımı ile karşınızdayız. Bu mor pike takımı başlı başına çok alıcı duruyor ama bu takımı daha da alıcı yapan sizce nedir? Tabii ki de kullanılan dantel modeli.

En Şahane Pike Dantel Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank