Birbirinden Harika Lif Örgü Modelleri

Birbirinden süslü 38 lif örgü modeli ile sizlerin karşısındayız. Banyolarımızın gerekli parçası lifler ile sizlerleyiz. Yıllardır örmekten vazgeçmediğimiz liflerin gün geçmiyor ki yeni modelleri çıkmasın. Sizin de hoşunuza gideceğini düşündüğüm bir çok yeni ve değişik lif örgü modellerini seçtik, derledik. Dilerseniz hep birlikte bu birbirinden süslü olan 38 lif örgü modelini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen 38 Lif Örgü Modeli

Gün geçmiyor ki yeni yeni lif örgü modelleri çıkmasın. Üstelik hem yeni hem de oldukça süslü bu lifler. Görselde de gördüğünüz gibi de oldukça şık. Bu örgü modellerini daha şık yapan ise elbette ki boncuk detayı. Boncuk detayı her el işi türüne şıklık katacak ve lif örgülerinizi de daha güzel gösterecektir. Kullanılan renklerin de birbiriyle uyumu gerçekten harika. Örgüler bildiğiniz üzere şiş ve tığ ile yapılıyor. Tabii ki her hanımın tercihi farklı olabiliyor. Siz hangisi kolayınıza gidiyor ise onunla yapın. Ama şunu unutmayın ki ikisinin de görüntüsü farklı olacaktır.

2019 yılında çok sevilen bir lif örgü modeli ile sizlerin karşısındayız. Biliyorsunuz ki el işi yaparak para kazanan, kazanç elde eden hanımlar bir hayli fazla. Siz de para kazanmak istiyorsanız lif örgü modelleri yapıp satabilirsiniz. Bu biz bayanlar için oldukça güzel bir tercih. Elbette kendinize de bu lif örgü modelini yapmalısınız. 2020 yılında da çok sipariş alacak bu lif modelini şimdiden örmeye başlayın. Haydi hanımlar örgü vakti.

Ben bu liflere bayıldım. Görselde de gördüğünüz gibi istediğiniz şekil ve ebatlarda lif örgü modelleri tercih edebilirsiniz. Biliyorsunuz ki sadece evlerimizde değil çeyizlerimizde de lifleri bulundurmamız gerekiyor. Çeyiz bohçalarının da olmazsa olmazı olmaya devam ediyor. Hele ki görselde gördüğünüz en yeni modellerden olan bu lif örgü modeli kaçmaz.

En Çok Tercih Edilen Lif Örgü Modelleri

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.